Adobe představilo Premiere 6.0 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Adobe představilo Premiere 6.0

15. prosince 2000, 00.00 | Nová verze usnadňuje a zrychluje úpravy videa pomocí originální podpory pro DV formát a snadného výstupu na Internet pro všechny vedoucí webové formáty streaming videa.

Společnost Adobe Systems ohlásila novou verzi Adobe Premiere, software pro úpravu digitálního videa. Adobe Premiere 6.0 umožňuje upravovat digitální video a publikovat ho např. na Internetu v různých formátech, včetně Microsoft Windows Media, RealVideo a Apple QuickTime.

Adobe Premiere 6.0 nabízí např. zabudovanou, na platformě nezávislou podporu pro velký výběr zařízení typu DV, vylepšené uživatelské rozhraní, nové profesionální nástroje pro úpravy a bezproblémovou integraci s jinými aplikacemi Adobe: Adobe After Effects, Adobe Photoshop a AdobeGoLive.

Video z DV vstupu přímo na Web
Pro společnosti podnikající v oblasti internetových prezentací nabízí Adobe Premiere 6.0 jednoduchý export do důležitých webových formátů videa a nové nástroje, které umožňují uživatelům nastavit na časové ose značky, ve kterých se spustí HTML stránky v průběhu přehrávání videa na Webu. Tímto způsobem lze například synchronizovat video přehrávané na webu s obsahem HTML stran (HTML stránky se mohou měnit v návaznosti na obsah přehrávaného videa).

Navíc Adobe Premiere 6.0 obsahuje funkci Uložit pro Web, která dovoluje uživatelům ukládat soubory optimalizované pro streaming video nebo postupné stahování v populárních webových formátech.

Další podstatné nové nástroje v programu Adobe Premiere 6.0 zahrnují profesionální zvukový mixážní pult a funkci Automate to Timeline, která umožňuje poslat sekvenci klipů z okna Storyboard nebo Project do časové osy v okně Timeline.

Adobe Premiere 6.0 má také množství vylepšení uživatelského rozhraní a možností přizpůsobení, které usnadňují přístup k výkonným nástrojům programu Adobe Premiere ve všech etapách produkce.

Nové funkce v programu Adobe Premiere6.0:

  • Přizpůsobitelné pracovní prostředí
  • Zabudované ovládání DV zařízení
  • Prohlížeč nastavení
  • Okno Storyboard
  • Automatizace na časovou osu
  • Propracovaný zvukový míchací pult
  • Historie, video a zvukové filtry a palety ovládání efektů
  • Přes 25 filtrů After Effects
  • Množství voleb export pro Web

Ceny a dostupnost

Adobe Premiere 6.0 pro Windows 98, 2000, ME, NT a Macintosh OS 9.0.4 bude dostupný v prvním čtvrtletí 2001. Odhadovaná koncová cena je 29 990 Kč pro všechny platformy. Registrovaní uživatelé dřívějších verzí Adobe Premiere mohou upgradovat na verzi 6.0 za odhadovaných 7 720 Kč. Upgrade z verze Adobe Premiere LE bude stát 10 270 Kč.

Další podrobné informace naleznete na adrese http://www.adobe.com/products/premiere/

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální video  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: