DragStrip 3.70 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Download

DragStrip 3.70

14. listopadu 2000, 00.00 | Komplexní drag&drop v podání utility DragStrip může nejen zpřehlednit práci se soubory a aplikacemi, ale i připomenout to, co měly Windows umět už dávno.

Autorem či spíše producentem DragStripu pro Windows je firma Aladdin Systems, známá především svým archivačním programem StuffIt, který se stal sám o sobě standardem v oblasti archiverů pro Macintosh, ale samozřejmě je k dispozici i pro Windows. DragStrip strojí 20$, zaregistrovat si ho můžete zde.DragStrip rozšiřuje možnosti nástrojových toolbarů Windows o mnohem jednodušší, přehlednější a tedy i snadno použitelný nástroj na spouštění programů, prohlížení adresářů či editaci souborů a odkazů libovolného typu. Jednotlivé aplikace si přetáhnete do okénka DragStripu myší, případně můžete upraviti jejich parametry pro požadovanou akci. DragStrip rozděluje vše co do něj přetáhnete na tři základní kategorie - aplikace, dokumenty a adresáře - podle libosti si však můžete přidat další a další záložky.

Mimo částečné variability vzhledu dané možností nastavit si barvy pro každou sekci/záložku a případně i textury na pozadí celé sekce si samozřejmě můžete také zapnout textové popisky k souborům, jednoduché zvukové efekty i hotkey pro vyvolání DragStripu, který může být schován nebo zobrazen stále na popředí.

V samotném DragStripu respektive jednotlivých záložkách pak lze zvolit velikost ikon, font pro případné textové popisky, zobrazení titlebaru a nastavit velikost políček, do kterých přetahujete programy a soubory.

DragStrip je univerzální obdoba nástrojového toolbaru použitelná nejen pro spouštění aplikací a prohlížení či editace souborů, využít lze program například pro aktivaci oblíbených bookmarků, práci s archivy a především pro zpřehlednění desktopu většinou "zamořeného" desítkami ikon.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Download  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: