CD Box Labeler Pro 1.5.x - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Download

CD Box Labeler Pro 1.5.x

12. ledna 2001, 00.00 | Potřebujete rychle vyrobit a vytisknout obal na cédéčko s popisem programů? Vyzkoušejte CD Box Labeler, určitě nebudete zklamáni...

CD Box Labeler Pro od Green Point Software je určen všem, kteří často nebo i jen někdy potřebují bez větších časových nároků navrhnout, vytvořit a vytisknout obal na cédéčko, polepku na floppy disk nebo ZIP, ať už ve formě samolepky na samotné CD, nebo včetně přebalu na vrchní i spodní stranu krabičky. Program stojí 10$, zkušební verzi pro Windows bez přídavku "Pro" si můžete stáhnout zde.Prostředí CD Box Labeleru si můžete prohlédnout na dvou větších obrázcích - vlevo jsou čtyři ikony představující jednotlivé druhy štítků, obalů a polepek, většina editačních funkcí programu je dostupná z plovoucího ToolBoxu a horní řady ikon. Celý proces výroby obalu nebo štítku probíhá v několik krocích a je možné ho provést jak ručně, tak s pomocí integrovaného wizardu. Rozměry přebalu na cédéčko jsou pevně dané, ale samozřejmě si je můžete kdykoliv změnit, stejně jako rozměry štítků na ZIP nebo diskety.Základem všech štítků, polepek, samolepek a přebalů jsou pochopitelně textové a grafické informace. CD Box Labeler umožňuje importovat libovolný obrázek jako pozadí, nastavit gradient či kteroukoliv barvu. Texty se píší v integrovaném minieditůrku, který má sice při zobrazování problémy s některými českými TTF fonty, ale použijete-li AT1 fonty, vše funguje bez problémů.


Čtyřdílné preference slouží k nastavení typu/velikost "pracovní" plochy alias velikosti přebalu/polepky/štítku atp., dále si můžete pro zpříjemnění práce nadefinovat defaultní font a jeho velikost, cesty k adresářům s obrázky a pro ukládání projektu a v případě potřeby aktivovat kompresi ukládaných souborů. Mezi doplňkové funkce patří několik utilit představovaných například CDDB readerem pro automatické načtení obsahu cédéčka z inetové databáze, což se hodí zejména v případě výroby přebalů na audio cédéčka nebo Bar Code creator umožňující umístit na přebal či štítek čárový kód.CD Box Labeler Pro je díky své nízké ceně dostupný pro každého a nezbývá než zopakovat, že se jedná o snadno ovladatelný a přiměřeně komfortní nástroj na výrobu mnoha druhů přebalů a štítků na cédéčka, diskety a další výměnná paměťová média, své využití si ale program může najít i v dalších oblastech.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Download  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: