První fotoaparát předán - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální fotografie

První fotoaparát předán

7. května 1999, 00.00 | Splnili jsme příjemnou povinnost a předali první digitální fotoaparát. Můžete sami posoudit, zda se dostal do správných rukou.

První digitální fotoaparát ze soutěžní ankety Digi'99 jsme již předali. Jak se dalo předpokládat, tím prvním šťastlivcem byl Pavel Francírek ze serveru XChat. Pokud jste návštěvníky jeho serverů nebo jste aspoň jeho počínání sledovali, pak vám jistě neušlo, že jeho zájem o digitální fotoaparát byl maximální. Marko Zekič, který má na starost reklamu Mobil Serveru, jeho počínání komentoval zhruba takto : " To se nedá. Ten blázen má reklamu na soutěž úplně všude a my máme zrovna skoro vyprodáno!" Slova zkušeného obchodníka s internetovou reklamou se potvrdila, takže majitelem fotoaparátu se stal sám vládce Xlandu.

Podle slov šťastného výherce bude fotoaparát používán na častých srazech Xchatu, takže bude sloužit nejširší internetové veřejnosti. To byl konec konců původní záměr vyhlášení ceny pro server nejvíce podporující anketu.

Po neformálním předání se čerstvý majitel neudržel a okamžitě přístroj vybalil, aby mohl konečně začít fotografovat. Anketa probíhala přes měsíc, takže jeho očekávání bylo dlouhé a bolestivé. Odměna snad stála za to.

Věříme, že se fotoaparát dostal do dobrých rukou a nebude zahálet. Vítězi gratulujeme a přejeme mnoho krásných fotografií.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: