Adobe PhotoDeluxe Home Edition 4.0 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální fotografie

Adobe PhotoDeluxe Home Edition 4.0

19. listopadu 1999, 00.00 | Adobe uvedlo novou verzi poměrně oblíbeného domácího programu určeného pro zpracování digitálních fotografií. Co přináší?

Pro rostoucí skupiny přátel a rodiny vyměňující si fotografie po Intenetu uvádí společnost Adobe Systems PhotoDeluxe Home Edition 4.0 pro Windows. Nová verze nejprodávanějšího programu pro domácí úpravy fotografií nabízí nové aktivity, umožňující kreativnější vyjádření, zahrnující nové 3D možnosti a vylepšení, která ještě více usnadní domácím uživatelům posílání fotografií e-mailem, posílání elektronických pohlednic a umísťování obrázků na Internet.

"Uživatelé PhotoDeluxe nevyžadují nutně více nástrojů, ale chtějí si své fotografie jednoduše vyměňovat po Internetu," řekl Ricky Liversidge, marketingový ředitel, Adobe Systems.
"S PhotoDeluxe Home Edition 4.0 jsme se zaměřili na odstranění komplikací při sdílení fotografií na Webu. PhotoDeluxe nyní poskytuje nejen zábavné způsoby vylepšování digitálních fotografií, ale nabízí také skupinám přátel a rodinám dostupný a zajímavý způsob, jak snadno zůstat ve spojení."

PhotoDeluxe Home Edition 4.0 i nadále poskytuje jednoduché postupné instrukce pro pozměňování a úpravy fotografií a také řízené aktivity dovolující uživatelům zkombinovat jejich osobní fotografie s profesionálně navrženými šablonami a tím vytvořit cokoliv od pohlednic po kalendáře. Díky nové verzi je sdílení těchto výtvorů snadnější než kdy dříve.

PhotoDeluxe Home Edition 4.0 poskytuje široký výběr možností sdílení fotografií včetně přímé vazby na Adobe ActiveShare.com, kde si uživatelé mohou bezplatně vytvářet soukromé webové skupiny, ve kterých si mohou vyměňovat své fotografie. Díky partnerství s eCircles.com mohou být uživatelé PhotoDeluxe ve spojení se svými blízkými, přáteli a rodinou. Vytvořením své vlastní skupiny eCircles na ActiveShare.com si mohou předávat fotografie, vést diskuse tříděné podle témat a dokonce si vést přehled důležitých událostí online. Na ActiveShare.com jsou také tipy k práci s programem PhotoDeluxe a užitečné rady o technikách digitálního zobrazování a o produktech a službách pro digitální zobrazování.

Možnosti elektronického sdílení tím ale nekončí. PhotoDeluxe Home Edition 4.0 automaticky mění velikost a formát fotografií a přidává je jako přílohy k e-mailům, aniž by bylo potřeba spouštět samostatnou e-mailovou aplikaci. Posílání elektronických pohlednic a rozřezaných skládaček je také hračka - stačí podle instrukcí na obrazovce projít čtyřmi kroky jednoduchého procesu.

Rozšíření kreativních možností
S plánovanými aktivitami, které jsou spouštěny hodinami počítače, již nelze zapomenout na svátky nebo speciální data. A nové projekty z nejnovější sady, které zahrnují vše od pohlednic ke svátku matek až po nálepky k začátku školního roku, usnadňuje vytváření speciálních dárků na památku.

PhotoDeluxe Home Edition 4.0 získává zcela novou dimenzi s 3D aktivitami, které dovolují uživatelům přidat jejich fotografie na 3D objekty nebo vložit 3D clip-arty do fotografií. Uživatelé se také mohou se svými 3D výtvory podělit s kýmkoliv, protože pro prohlížení obrazů ve 3D není nutný program PhotoDeluxe.

Nové knihovny Adobe Changeables poskytují rozšířenou kolekci modifikovatelných clip-artů, která uspokojí jakékoliv požadavky. Jednoduché klepnutí na posuvníky změní takové atributy jako je tvar, barva a styl objektu a umožní dosažení správného efektu.

PhotoDeluxe Home Edition 4.0 nyní zjednodušuje uspořádání fotografií na pouhé přetahování. Uživatelé jednoduše pojmenují alba nebo přidají poznámky na zadní strany fotografií. Nemůžete si vzpomenout, ve kterém albu je určitý snímek východu slunce? To už není problém s výkonnými prohledávacími možnostmi, které hledají fotografie podle popisků, názvů, data nebo libovolného dalšího textu v sekci poznámek. Protože PhotoDeluxe Home Edition 4.0 používá stejnou technologii jako Adobe ActiveShare, budou mít uživatelé ActiveShare stále snadný přístup ke svým uloženým fotografiím a albům v programu PhotoDeluxe Home Edition 4.0, když se rozhodnou pro upgrade.

Program PhotoDeluxe Home Edition 4.0 je přímo integrovaný s obrazovými disky Kodak® Picture CD™. PhotoDeluxe čte disk Picture CD jako své vlastní album se zachycenými miniaturami pro prohlížení obsahu. Když uživatel otevře fotografii, PhotoDeluxe požádá o vložení správného disku CD, čímž se vyloučí pouhé hádání, na kterém disku je fotografie umístěna.

Cena a dostupnost
PhotoDeluxe Home Edition 4.0 pro Microsoft Windows 95, 98 nebo Windows 4.0 NT bude k dispozici začátkem příštího roku. Cena pro Českou a Slovenskou republiku nebyla dosud stanovena.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: