Projektory Acer řady P5 a P1 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


3dscena

Projektory Acer řady P5 a P1

2. srpna 2013, 20.20 | Projektory řady P5 a P1 jsou univerzální, přičemž P5 je řada profesionálních projektorů s vysoce kvalitním podáním barev, a to i ve velkých a nezatemněných prostorech, a řada projektorů P1 má všestranné použití a je ideální volbou pro SMB a SOHO. Velmi kvalitně zobrazují fotografie i videoklipy a podporují i zobrazení s 3D efektem.

 

Projektory P5 nabízejí XGA/WXGA rozlišení a jsou ideální do velkých prostor pro projekci širokoúhlého videa a vysoce detailních prezentací. Díky pokročilé technologii lamp může řada P5 nabídnout jas až 4000 ANSI lumenů, což přináší možnost projekce ostrého, jasného a živého obrazu na velké ploše i přes velkou projekční vzdálenost. Podpora skutečných 24p je klíčová pro to, aby bylo možné si plně vychutnat obraz v HD rozlišení s 24 snímky za sekundu a získat filmový dojem.

 

Projektory P5 mají dynamický kontrast 10 000:1 vylepšený technologií DynamicBlack, která dramaticky zvyšuje kontrast obrazu. To znamená, že mohou přinést obraz s novou úrovní jasu, barev a preciznosti pro výjimečně dobrou čitelnost. Navíc mají až 40° vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení, což je užitečné v malých prostorech. Tyto projektory také přinášejí působivé 3D zážitky díky technologii DLP 3D a portu HDMI 3D. Ty umožňují rychlou obnovovací frekvenci (120 Hz) pro 3D zážitek bez nežádoucího poblikávání.

 

projektory Acer řady P5 a P1

 

Nová řada projektorů P5 zaručuje všestrannější využití. Acer Empowering Key umožňuje okamžitý přístup k sadě nástrojů navržených ke zjednodušení nastavení a k utilitám pro prohlížení obsahu a nastavení časovačů. Navíc není problém připojit přes dva konektory HDMI ×2 a dva D-Sub více počítačů, což přináší flexibilní možnost připojení a okamžité přepínání mezi počítači.

 

S řadou P5 si může uživatel díky funkci USB Disk Plug-n-Play vychutnat filmy, videa, hudbu nebo fotky bez nutnosti zapínání počítače. Prostřednictvím zabudované čtečky PDF i MS Office dokumentů mohou modely P5307WB/P5207B přes integrovaný USB porty promítat dokumenty bez nutnosti zapínání počítače. V závislosti na konfiguraci mohou být projektory P5 vybaveny bezdrátovou projekcí, která umožňuje promítání obsahu prostřednictvím technologií Acer eDisplay a Miracast z malých kompatibilních mobilních zařízení – chytrých telefonů, tabletů či notebooků.

 

Navíc se může řada projektorů Acer P5 pochlubit novým uživatelským prostředím s velkými ikonami a intuitivním ovládáním pro snazší a rychlejší nastavení. Nechybí ani podpora složek pro všechny typy médií. Pro snadné sdílení domácích digitálních multimédií podporuje tato řada projektorů také DLNA, která umožňuje bezdrátové sdílení hudby, videí či fotografií se všemi zařízeními, která DLNA taktéž podporují. Projektory Acer P5207B a P5307WB jsou kompletně kompatibilní se systémem Crestron Network System. Ten nabízí kompletní správu projektoru přes síť LAN a bezdrátové rozhraní. Jde o důležité schopnosti, mezi které patří monitoring, vzdálené zapnutí nebo vypnutí, vzdálená správa, ovládání více projektorů najednou, vysílání textu s výjimečným stavem, online dialogy se správcem systému, emailové výstražné zprávy atd.

 

projektory Acer řady P5 a P1

 

Čtveřice nových modelů řady P1 se může pochlubit vynikajícím jasem (až 3500 ANSI lumenů) a kontrastem až 17 000:1. Díky tomu poskytují tyto projektory mimořádně jasný a ostrý obraz a vysokou rychlost projekce. Nativní rozlišení XGA nebo WXGA zajistí, že je obraz velmi ostrý, prezentace výborně čitelné a umožňuje přehrávání HD obsahu. Model P1500 zobrazí díky Full HD rozlišení ostré detaily, takže i ty nejjemnější budou jasně viditelné. Díky technologii DynamicBlack přináší tyto projektory výrazně lepší kontrast, což zajišťuje nejživější kvalitu obrazu.

 

Díky velkému množství videovstupů nabízí tyto projektory pozoruhodnou všestrannost a flexibilitu. Port HDMI přenáší nekomprimovaný digitální signál a vícekanálový zvuk a poskytuje snadné připojení k nejnovějším digitálním zařízením, které umožní promítat prezentace nebo přehrávat filmy v HD kvalitě. Projektory P1 jsou vybaveny i kompozitním videovstupem a konektory D-Sub a S-Video, což přináší větší flexibilitu a možnost okamžitého přepínání signálů.

 

projektory Acer řady P5 a P1

 

Díky konektoru HDMI  s technologií 3D ready lze promítat 3D Blu-ray filmy nebo hrát  3D hry. Stačí spárovat některý z těchto projektorů s počítačem nebo jiným zařízením, které podporuje 120Hz výstup a rázem se můžete cítit jako v kině nebo se plně ponořit do 3D hry. Projektory P1 podporují automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení v rozsahu ± 40 úhlových stupňů. To znamená, že lze vertikální zkreslení automaticky opravit tak, aby byl obraz dokonalým obdélníkem, bez ohledu na to, kde je projektor umístěn. Další užitečnou funkcí je automatická korekce montáže na strop, díky které se obraz pro správnou orientaci okamžitě otočí o 180 °.

 

Všechny projektory zobrazují živé snímky s jasnými barvami. To je výsledek technologií vylepšujících obraz. Technologie Acer ColorBoost, Acer SpectraBoot a Acer ColorSafe II jsou navrženy s cílem zlepšit kvalitu obrazu – díky nim jsou barvy bohatší a realističtější při zachování jejich věrnosti i v průběhu času.

 

Projektory jsou také vybaveny ekologickými funkcemi, jejichž cílem je snížit spotřebu v pohotovostním režimu (maximálně 0,5 W). Díky unikátní technologii Acer ExtremeEco lze snížit spotřebu energie při provozu až o 70 % a prodloužit životnost lampy až na 10 000 hodin (pouze v režimu ExtremeEco). Navíc umožňuje správce Acer ePower Management rychlé nastavení napájení, včetně zapnutí/vypnutí režimu ECO, režimu velké nadmořské výšky nebo s ním lze nastavit automatické vypnutí.

 

Řady projektorů Acer P5 a P1 jsou v Evropě dostupné za tyto doporučené koncové ceny: P1273 – 9990 Kč, P1276 – 11 490 Kč, P1500 – 18 990 Kč, P5207B – 18 590 Kč a P5307WB – 19 890 Kč. Podrobné informace najdete na webu Acer.cz

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: