Jak vyhrát Škodu Octavii? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Jak vyhrát Škodu Octavii?

30. listopadu 1999, 00.00 | Už vám někdo někdy nabízel nejakou lákavou výhru? nevěřili jste? Kdyby jste si v ten správný čas koupili ten správný software, mohli jste vyhrát auto s pravděpodobností 1:110

26. listopadu 1999 proběhla v Praze slavnostní akce společností Datech 2000, Autodesk a ABO. Hlavním bodem programu bylo předání automobilu Škoda Octavia LX, ale o tom až později. Nejdříve se podívejme na organizátory celé akce a jejich aktivity.

První co budeme muset rozplést je zašmodrchané klubko majetkových vztahů kolem uvedených společností. Na pomyslném vrcholu celé pyramidy se nachází společnost TechData, která je nadnárodním distributorem produktů z oblasti IT. Ta koupila společnost Computer 2000, což je jiná nadnárodní distribuční firma. Computer 2000 vlastnil naší Expert&Partner, takže ta nyní patří pod TechData. No a na závěr poslední dílek. EP&P je majoritním vlastníkem společnosti Datech 2000. No to bychom měli to základní.

Tisková konference

Ještě ke společnosti Datech 2000. Ta byla založena v loňském roce a ve velmi krátké době se stala dominantním distributorem produktů Autodesk u nás. Na akci byla reprezentována panem Černým, který prozradil, že hospodářské výsledky společnosti jsou velmi dobré. 129 miliónový obrat za finanční rok 98/99 je pěkná sumička na začínající společnost.

Datech2000 uspořádal výherní soutěž s názvem Design 2000. Podmínky byly prosté, každý zákazník, který si zakoupil od 1.7. do 31.10. vybraný produkt společnosti Autodesk, měl možnost vyhrát osobní automobil Škoda. Vyhrát se dalo s většinou 3D produktů společnosti Autodesk. Celkem se do slosování dostalo 110 jmen a z nich bylo jedno vylosováno 11.11. za přítomnosti notáře, zástupců finančního úřadu a dalších. Myslím, že šance 1:110 dostat zadarmo fungl nový automobil Škoda Octavia LX. Můžete jí vidět na obrázku.

Škoda Octavia LX

Výherce soutěže se akce zúčastnil osobně. Nový osobní automobil vyhrál pan Vladimír Pohudka z Plzně. Ten si zakoupil produkt Autodesk Mechanical Desktop a měl z pekla štěstí. Inu přejme mu to, na ostatní se snad dostane příště. Osobně si myslím, že se dočkáme podobné akce i v budoucnosti. Podle slov zástupců Datechu se zvýšil prodej v meziročním srovnání zhruba o 30%. To se Datechu i Autodesku jistě vyplatilo.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » 3D grafika  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: