Samsung zavádí operační systém Tizen - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Aktuality

Samsung zavádí operační systém Tizen

16. června 2016, 07.36 | Samsung zavádí do svých zobrazovacích zařízení Smart Signage operační systém Tizen.
Vylepšená platforma pro digitální zobrazovací zařízení umožňuje lepší součinnost, upoutání pozornosti a zapojení zákazníků ve vnitřním i venkovním prostředí.

Samsung Electronics Co., Ltd. představila nejnovější přírůstky ve svém portfoliu zobrazovacích zařízení a displejů na veletrhu InfoComm 2016. Jde o největší pravidelné celosvětové setkání profesionálů z oblasti audio-vizuálního průmyslu, které se konalo od 4. do 10. června 2016 v Las Vegas za účasti více než 40 000 návštěvníků z téměř 

110 zemí.

V rámci tématu „Collaborate. Attract. Engage.“ představil Samsung celou řadu technologií příští generace. Cílem je podpořit efektivnější zprostředkování obsahu a správu zobrazovacích zařízení v oblasti korporátního prostředí, pohostinství, veřejného prostoru, maloobchodu a domácností.

 

Samsung prezentuje širokou nabídku produktů, pomocí kterých mohou uživatelé vytvářet srozumitelnou a nákladově efektivní prezentaci, a podpořit tak zapojení zákazníků, a s tím spojené tržby. Výhody zobrazovacích zařízení Samsung nově ještě vylepšuje integrace operačního systému Tizen.

 

Výkonná zobrazovací platforma čtvrté generace: Síla Tizenu

Produkty digitálního zobrazování Samsung Série P obohatí v průběhu letošního roku vylepšená čtvrtá generace Samsung SMART Signage Platform (SSSP 4.0). Díky operačnímu systému Tizen bude mít platforma SSSP vyšší grafický výkon a zajistí ničím nerušené přehrávání obsahu.

Čtvrtá generace SSSP se systémem Tizen přináší vylepšené grafické možnosti, který snižuje dobu odezvy, interakce a načítání. Platforma navíc umožňuje uživatelům spravovat obsah displeje rychleji prostřednictvím all-in-one obrazovky bez nutnosti zapojení počítače.

Vylepšená platforma SSSP 4.0 dává uživatelům možnost vytvářet a spouštět webové aplikace díky podpoře HTML5 a komplexní sadě nástrojů, včetně Web Simulator a Tizen Emulator. Univerzálnost nové platformy rozšiřuje možnosti tvorby uživatelského obsahu a zároveň snižuje čas aktivace.

 

Komplexní správa podnikových displejů

Klíčovým prvkem vylepšené platformy SSSP 4.0 je program Samsung MagicInfo Server 4.0. Prostřednictvím centralizovaného serveru umožňuje uživatelům spravovat celou svou síť displejů
z libovolného místa. Spolehlivý a snadno ovladatelný MagicInfo Server 4.0 integruje specializované funkce streamování obsahu Backup Player a DataLink. Snižuje tak manuální práci potřebnou pro sdílení nezbytných informací.

Vylepšený program MagicInfo Server 4.0 navíc nabízí firemním uživatelům propracovanější sadu nástrojů pro tvorbu, plánování a nasazení obsahu. Správci obsahu mohou využít intuitivní rozhraní s funkcí drag-and-drop a rychle identifikovat a implementovat aktualizace. Díky MagicInfo Server 4.0 je programování obsahu snadné, protože jeho design nevyžaduje JavaScript nebo další plug-iny pro provoz.

 

Odolný, samostatně stojící displej

Nové, samostatně stojící displeje Samsung série PHF a PMF poskytují elegantní, efektivní
a jednoduché zobrazovací řešení i v prostředí, které je omezené malým či nepravidelným prostorem. Díky konstrukci s malou hloubkou (29,9 mm) a úzkým rámečkem (6,9 mm) patří PHF a PMF displeje mezi nejtenčí na trhu.

Operační systém Tizen a integrovaný centralizovaný infračervený přijímač (IR) se starají
o bezproblémový výkon v jakémkoli prostředí. Do řady dalších konstrukčních prvků displejů Samsung ze série PHF a PMF patří například matný čelní panel, který snižuje odrazy přirozeného i umělého okolního světla, a tak zajišťuje trvalou čitelnost.

 

Špičkové velkoformátové venkovní displeje

Účastníci veletrhu InfoComm mohou poprvé prozkoumat nové venkovní velkoformátové displeje Samsung série OHF. K dispozici jsou v různých velikostech (46, 55, 75 a 85 palců). Každý se vyznačuje designem s malou hloubkou, aby zprostředkovával obsah co nejpůsobivěji.

Displeje OHF Series jsou vybavené SSSP 4.0 a poháněné operačním systémem Tizen, což zajišťuje rychlejší a spolehlivější zprostředkování obsahu. Vestavěný power box sdružuje operační komponenty do jednoho systému, čímž šetří místo a zároveň zefektivňuje správu. Displeje odolávají teplotám v rozmezí od -30 do 50° C, jsou tak vhodné do jakéhokoliv vnějšího prostředí. Díky externímu sklu, jasu 2 500 nitů a kontrastnímu poměru 5000:1 je obsah zřetelný v jakoukoliv denní dobu a na jakémkoliv místě.

 

Videostěny s extrémně tenkými rámečky

Videostěny Samsung UHF-E s úzkými rámečky (spojnice je tenká 1,7 mm) jsou optimalizované pro vnitřní použití. Kombinují pokročilé možnosti správy barev s vizuálním vylepšením velkoformátových displejů, aby zobrazovaly jasný a konzistentní obsah. Ultra tenký design neruší při sledování
a zaměřuje pozornost na obsah samotný, namísto displeje. Videostěny Samsung UHF-E se vyznačují stejnou odolností a komponenty pro prezentaci barev jako jejich předchůdci. Představují elegantní a stylovou alternativu schopnou dodávat nepřetržitý obsahu v jakémkoliv vnitřním prostředí.

 

LED displeje s jemnou skladbou pixelů

 

Displeje Samsung SMART LED určené pro vnitřní použití jsou vybavené prvotřídními diodami
a přizpůsobitelnou skladbou pixelů s rozmezím od 1,5 do 2,5 mm. Zajišťují tak bezproblémovou viditelnost a zároveň uspokojují konkrétní provozní a zobrazovací nároky uživatelů. V kombinaci se stejně hlubokým kontrastem, realistickým obrazem a barvami, jaké diváci očekávají od nejnovějších televizorů Samsung, nabízí portfolio LED displejů další možnost, jak zaujmout své zákazníky.

 

 

Zdroj: Samsung

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: