Reptisk.cz spouští nejrychlejší online fotoaplikaci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Reptisk.cz spouští nejrychlejší online fotoaplikaci

13. listopadu 2014, 12.53 | První listopadový den spustila tiskárna Reptisk.cz novou aplikaci určenou k výrobě tiskařských produktů jako jsou fotoknihy či fotokalendáře. Aplikace disponující přehlednou strukturou a jednoduchým uživatelským prostředím umožňuje uživatelům z řad jednotlivců i firem navrhovat produkty dle svých představ hravou formou.

Vzpomínky či reklama? Tvorbu zvládne každý

"Při tvorbě fotoaplikace jsme měli na zřeteli především maximální vstřícnost vůči koncovému uživateli. Chtěli jsme dát příležitost každému, kdo disponuje alespoň základní znalostí práce s počítačem, aby si vytvořil fotoknihu či kalendář dle svého gusta – ať už mu bude sloužit k uchování cenných vzpomínek, či třeba k prezentaci zboží a služeb," popisuje krédo fotoaplikace obchodní ředitel společnosti Reptisk.cz Ing. Marek Pavlišta. "Nezřídka se stává, že zákazník si k vytvoření vlastní fotoknihy musí stahovat do vlastního počítače objemný a jinak nepoužitelný editor, popřípadě se orientovat ve složitém a těžkopádném uživatelském prostředí. Snažili jsme se dosáhnout naprostého protipólu," dodává.

 

Elegantní fotoknihu lze zhotovit během minut

Pomocí aplikace si zákazník může vytvořit vlastní návrh ilustrativní fotoknihy, dárkového fotokalendáře či dekorativního fotoobrazu. Nejprve si vybere produkt, o který má zájem. Následně do aplikace nahraje fotografie – buď ze svého pevného disku, nebo z již existujích alb na Facebooku. Aplikace zákazníkovi dává prostor manipulovat s rozvržením fotografií na jednotlivých stranách fotoknihy či fotokalendáře, obsahuje také intutivní nástroje k zoomování či výřezu. Žádný z kroků není zdlouhavý a svižný editor zákazníkovi umožní zhotovit elegantní fotoknihu v černé či bílé barevné variantě doslova během několika minut.

 

Standardně, prémiově i virtuálně

 

V momentě, kdy je zákazník s návrhem spokojen, má dvě možnosti. První z nich je zdarma vystavit svou "virtuální fotoknihu" kupříkladu na sociálních sítích nebo zaslat odkaz přátelům. Lze však ovšem přikročit rovnou k objednávce. Každý produkt lze objednat ve standardní či prémiové verzi. "Prémiová verze se od standardní liší formátem a gramáží použitého papíru. Kvalita tisku je u obou produktových řad na stejné výši – i standardní fotokniha je tak krásná a reprezentativní“ upřesňuje Pavlišta. Aplikace je vybavena kontrolními mechanismy, které však klienta neomezují v jeho kreativitě. Zákazník je výrazným způsobem upozorněn, nachází-li se v jeho fotoknize duplicitní snímky, či pokud jeho fotoobraz nedisponuje dostatečným rozlišením. Nic ho však nenutí měnit jeho záměry.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: