PocketBook CoverReader - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Aktuality

PocketBook CoverReader

10. září 2013, 22.15 | PocketBook na veletrhu IFA představil prototyp zařízení, které otevírá nové možnosti pro „elektronické čtení“ na mobilních telefonech: obal pro smartphony vybavený displejem E-Ink. PocketBook CoverReader je lehký a odolný obal, který kombinuje funkčnost ochrany displeje dnešních smartphonů s funkčností elektronické čtečky.

 

Hlavní nevýhodou displeje dnešních smartphonů a tabletů je při dlouhodobém čtení jeho podsvícení. Displej tak v podstatě svítí neustále uživateli do očí, což z hlediska dlouhodobého čtení není pro zdraví očí vhodné, není to ani příjemné a navíc tyto displeje neustále čerpají energii z baterie. Nespornou výhodou elektronického papíru je skutečnost, že energii potřebuje pouze k překreslení stránky, čemuž odpovídá otočení stránky v knize. Zobrazení samotného textu tak žádnou energii nespotřebovává. Tato energetická nenáročnost tak dělá z displeje E-Ink ideálního kandidáta na spojení s dnešními mobilními telefony.

 

PocketBook CoverReader

 

PocketBook CoverReader lze jednoduše nasadit na smartphone a uživateli si může číst své oblíbené knihy stejně pohodlně jako na jiné elektronické čtečce knih. Navíc spojení se smartphonem umožňuje také rychlé a jednoduché čtení dokumentů, e-mailů, článků stažených z internetu nebo zobrazení zmeškaných hovorů a SMS zpráv přímo na displeji, který je vestavěný do obalu.

 

PocketBook CoverReader

 

Maksym Zhelezniak, Head of Sales Department Central & Eastern Europe of Pocketbook S.A. řekl: "PocketBook CoveReader otevírá nové možnost pro čtenáře, kteří chtějí mít čtečku neustále při sobě, tak jako mají dnes mobilní telefony. Díky jednoduché instalaci obalu dovoluje uživatelům kombinovat ty nejlepší funkce svého telefonu s klíčovými vlastnostmi elektronické čtečky. Aktuálně je obal kompatibilní s telefony Samsung Galaxy S4, společnost však plánuje rozšířit řadu těchto obalů i pro ostatní výrobce dnešních smartphonů jako je HTC, Sony a další modely společnosti Samsung."

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: