Novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Aktuality

Novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference

5. listopadu 2013, 05.17 | NEC Display Solutions Europe postupně aktualizuje svou řadu displejů SpectraView a SpectraView Reference. Některé modely už jsou v prodeji, další budou do prodeje uvedeny v listopadu a prosinci. Rozšiřuje tak nabídku pro kreativní profesionály, pracující v barevně kritických aplikacích. A všechny modely „Reference“ mají standardní záruku 5 let.

 

Vylepšená řada kombinuje barevnou přesnost a optimální produktivitu pro tvůrčí profesionály, neboť v kreativních odvětvích, jako je grafický design, pre-press nebo při úpravě fotografií, jsou na profesionály kladeny stále vyšší nároky. Monitory řady SpectraView umožňují přesný color management a lze je použít i pro kvalitní úpravy fotografií pro maloobchodní katalogy, chránící uniformitu značky a její standardy, i pro tvorbu nejrůznějších firemních materiálů.

 

Novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference jsou vybaveny vysoce výkonnými 10bitovými AH-IPS panely s GB-R LED podsvitem pro široký barevný gamut, sytou černou a minimální barevný posun. Na konzistentní kvalitě obrazu v čase se podílí vysoká stabilita jasu a funkce jako je backlight ageing correction. Díky funkci obraz-vedle-obrazu mohou uživatelé zobrazit dva obrazy z různých datových zdrojů současně a zvýšit tak produktivitu práce a ušetřit místo ve srovnání se zobrazením na dvou displejích.

 

novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference

 

Aktualizací řady SpectraView a SpectraView Reference přichází NEC s profesionálními high-endovými displeji, s přesnou reprodukcí barev a širokým barevným gamutem. Díky těmto vlastnostem a v kombinaci se zvýšením produktivity s možností práce s více platformami jsou nové displeje vhodné pro profesionály pracující v oblasti grafických aplikací, digitální fotografie, tiskové produkce a v dalších barevně kritických aplikacích.

 

Displeje nabízí také skvělou ergonomii včetně výškové nastavitelnosti 15 cm a otočení do režimu portrét a AH-IPS panel s GB-R LED podsvitem a širokými pozorovacími úhly a jsou tudíž vhodné i pro dlouhodobou intenzivní práci.

 

novinky NEC SpectraView a SpectraView Reference

 

Flexibilní konektivita je zajištěna díky vstupům DVI-D, HDMI a DisplayPort a pro zvýšení produktivity práce je vestavěn dvojitý USB hub schopný reagovat a přepínat vstupní zařízení v závislosti na vstupním videosignálu. Nové displeje jsou vybaveny LED podsvitem, který výrazně snižuje spotřebu energie a přispívá tak k úspoře nákladů.

 

Displej NEC SpectraView 242 je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 30 390 Kč bez DPH a SpectraView Reference 242 za 40 530 Kč. NEC SpectraView 272 a SpectraView Reference 272 budou dostupné od listopadu 2013 a NEC SpectraView Reference 302 od prosince 2013. NEC Display Solutions Europe poskytuje na produkty SpectraView Reference 5letou záruku a na produkty SpectraView tříletou s možností rozšíření na 5 let.

 

Podrobné informace najdete na webu NEC-display-solutions.cz.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: