Nové monitory Acer B6 a V6 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Nové monitory Acer B6 a V6

7. dubna 2013, 22.58 | Acer uvádí na trh nové komerční monitory s LED podsvícením vyrobené z recyklovaného plastu (PCR). Vyhovují standardu EPEAT pro ochranu životního prostředí a jsou registrovány v programu EPEAT Gold v několika zemích, například v USA, Kanadě, Francii, Německu nebo Švýcarsku. Monitory řad B6 a V6 výrobce směřuje hlavně na firemní uživatele.

 

Řada monitorů B6 zaujme ergonomickým designem. S multifunkčním polohováním ErgoStandard lze obrazovku naklonit v rozmezí od -5 do 35 úhlových stupňů, což zajišťuje optimální pozorovací úhly. Základnu lze natočit až o 120 ° na levou i pravou stranu pro snadnou prezentaci. A výšku monitoru lze nastavit v rozmezí 15 cm. Využít je možno i funkci Pivot pro otočení obrazovky na výšku.

 

Nové monitory Acer B6 a V6

 

Řada B6 má Full HD rozlišení a využívá technologii Acer ComfyView, která eliminuje nežádoucí odrazy světla od povrchu monitoru. Také má vestavěny porty USB 3.0 a MHL – Mobile High-Definition Link, který slouží pro přenos obrazu a zvuku mezi monitorem a jakýmkoli mobilním zařízením kompatibilním se standardem MHL. Díky tomuto připojení lze pohodlně prohlížet obrazy nebo přehrávat videoklipy z mobilního zařízení na velké ploše monitoru.

 

Nové monitory Acer B6 a V6

 

Řada V6 je cenově dostupnější, přitom ale také poskytuje Full HD rozlišení a vysoký kontrast (až 100 000 000:1). I tyto panely jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují rtuť ani arsen, mají LED podsvícení pro snížení spotřeby elektrické energie a splňují kvalifikace ENERGY STAR a TCO 6.0.

 

Monitory řady B6 budou mít velikosti úhlopříčky v rozmezí 19 až 27 palců, monitory řady V6 budou nabízeny s délkami úhlopříček 17 až 27 palců. Obě řady budou k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2013. Podrobnosti najdete na webu Acer.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: