NEC zaujímá vedoucí postavení s novým UHD displejem - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

NEC zaujímá vedoucí postavení s novým UHD displejem

NEC UHD displej

29. května 2019, 15.13 | Vysoké rozlišení s jemnými detaily, to je displej MultiSync® V554Q, vhodný pro širokou škálu aplikací. NEC Display Solutions Europe uvádí na trh nový produkt, který umísťuje společnost do předvoje „revoluce v rozlišení“, která přináší ultra vysoké rozlišení (UHD) na menších, cenově dostupných displejích.

NEC uvádí na trh nejnovější přírůstek do svého portfolia displejů s ultra vysokým rozlišením (UHD), model MultiSync® V554Q pro dokonalý zážitek ve vysokém rozlišení.

 

Trh s UHD zařízeními rychle roste, ale stále je převážně omezen na velkoplošné displeje, s uhlopříčkou větší než 60 palců. Nabídka se nyní mění upgradem displejů s menší uhlopříčkou než 60“ z Full HD na UHD. Nový 55“ model V554Q přináší UHD rozlišení pro řadu aplikací, včetně firemního a maloobchodního prostředí, dispečerských pracovišť, reklamy a pohostinství.

 

UHD má mnoho výhod oproti technologii Full HD, včetně značně zvýšené hustoty pixelů

(3 840 x 2 160 oproti 1 920 x 1 080 pro Full HD), což poskytuje snadnou čitelnost obsahu z dlouhé i krátké vzdálenosti. Díky tomu je V554Q ideální pro celou řadu aplikací, včetně digital signage, dispečerských pracovišť, konferenčních místnosti, technické a podrobné prezentace, CAD/CAM aplikace atd. Vzhledem k tomu, že ceny za UHD nadále klesají, stává se cenově dostupnějším začlenit nejvyšší rozlišení do většího portfolia produktů různých úhlopříček.

 

Analytici předpovídají, že trh EMEA pro 55” displeje s UHD vzroste v průběhu roku 2019 o více než 50%, neboť podniky se snaží využít výhod vyššího rozlišení, včetně lepších zážitků ze sledování, jak na dálku, tak zblízka.

 

Nový displej V554Q nabízí kromě jednoduchého sledování UHD také nejvyšší kvalitu obrazu v průběhu životnosti zařízení, díky integrovanému SpectraView™ engine, který zajišťuje spolehlivou reprodukci barev s možností hardwarové kalibrace.

 

Nový displej je také kompatibilní s platformou NEC’s Open Modular intelligence (OMi), která umožňuje inteligentní a bezproblémové propojení mezi zdrojem obsahu a displejem, a přináší tak výkonné „stand alone“ řešení.

 

Díky internímu Media Playeru, případně volitelnému Raspberry Pi počítači až po volitelný interní Slot-in PC s výkonem od Intel Atomu, až po Intel Core i7 je možné optimálně začlenit zařízení do připravené infrastruktury bez náročných příprav a přemýšlení, kam umístit externí PC a jak zařízení elegantně propojit.

V NEC řešení je vše modulární součástí displeje a zákazník si pouze nadefinuje potřebné výkonové spektrum.

 

Nový NEC V554Q je k dispozici od května 2019.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: