NEC MultiSync EA294WMi - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

NEC MultiSync EA294WMi

3. dubna 2013, 12.54 | Společnost NEC Display Solution Europe představila LCD monitor nového formátu 21:9. Jedná se o velice tenký 29” desktop displej s LED podsvitem a IPS matricí panelu. Má moderní design, nabízí řadu praktických funkcí a je vhodný pro domácí a kancelářské použití.

 

 

Displej nového formátu má rozlišení 2560 × 1080 obrazových bodů a je ekvivalentem dvou klasických LCD panelů s 19" úhlopříčkou. Díky velikosti pracovní plochy je vynikající alternativou pro všechny, kteří ocení komfort práce se dvěma panely v jednom displeji. Novinka poskytuje komfort při práci jako se dvěma displeji, avšak s velmi nízkým příkonem, jako by byl zapnut pouze jediný displej. A nová funkce Control Sync umožňuje jednoduché překopírování stejného nastavení displeje (jas, kontrast, barevné nastavení ad.) na další NEC displej zapojený v konfiguraci s více monitory. Tím je zaručena ideální homogenita a uniformita u všech displejů.

 

NEC MultiSync EA294WMi

 

Funkce Ambient Light a „Human senzor” zaručují optimální využití panelu s ohledem na úsporu elektrické energie. Nové technologie senzorů zároveň prodlužuje životnost výrobku. Součástí celkového ergonomického řešení je mimo jiné i 130mm výšková nastavitelnost – výškově nastavitelný ergonomický stojan umožňuje uživateli flexibilní nastavení, samozřejmostí je možnost práce s panelem otočeným do polohy na výšku.

 

NEC MultiSync EA294WMi - flexibilita, ergonomie

 

Širokou připojitelnost zajišťuje až sedm různých vstupů: DisplayPort, HDMI/MHL, 2× DVI-D a 2× VGA. Nechybí USB Hub. Umožňuje tudíž nejrůznější možnosti připojení, a to i s mobilním telefonem vybaveným MHL rozhraním. Integrované reproduktory, vstup pro sluchátka a USB Hub poskytují vynikající možnosti komunikace s externími zařízeními, které tak lze mít neustále po ruce. Monitor je ideální pro práci i zábavu.

 

NEC MultiSync EA294WMi - praktické využití

 

Monitor NEC MultiSync EA294WMi bude dostupný od května 2013. Doporučená koncová cena je 16 560 Kč bez DPH. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku včetně podsvitu, a to systémem Door – to Door. Podrobné informace najdete na webu NEC-displays-solution.cz.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: