LG: prohnutá televize, tablety a smartphony - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

LG: prohnutá televize, tablety a smartphony

19. února 2013, 22.55 | Společnost LG představila několik novinek, ze kterých vybíráme plochý prohnutý televizor s panelem OLED, nápaditě řešený tablet s výsuvnou klávesnicí a novou modelovou řadu chytrých mobilních telefonů Optimus L-series druhé generace, které připravila pro veletrh Mobile World Congress.

 

 

LG a Samsung jako první výrobci představili prohnuté televizory. Model EA9800 s displejem typu OLED podporuje také 3D zobrazení a zejména při přímém pohledu poskytuje nezkreslený obraz i v rozích.

 

LG curved OLED TV

 

Dva nové tablety LG, Tab-Book Ultra Z160 a Tab-Book H160, přirozeně primárně využívají operační systém Windows 8. Oba podporují pětibodový multi-touch, mají IPS displej s úhlopříčkou 11,6 palce a s rozlišením 720p a pro připojení výstup HDMI a rozhraní USB 3.0. Z160 váží 1,23 kg a je tenký 19,4 mm, H160 váží 1,05 kg a je ještě tenčí – 15,9 mm, Z160 využívá procesor Intel Core i5 třetí generace, H160 pohání Atom. Pro přístup k výsuvné klávesnici je třeba stisknout speciální tlačítko na levém okraji.

 

LG tablety

 

Původní oblíbenou modelovou řadu chytrých mobilních telefonů L Series výrobce opatřil čtyřmi novými prvky moderního designu, Seamless Layout, Laser Cut Contour, Radiant Rear Design a osvětlení Smart LED Lighting na hlavním tlačítku, použil technické inovace a také změnil některé funkce. Za 10 měsíců od uvedení na trh se prodalo více než 10 milionů přístrojů Optimus L-series a výrobce očekává, že L-series II na tento úspěch naváže.

 

LG Optimus L Series II. generace

 

Mobily řady L II. generace také nabízejí rozšířenou sadu uživatelsky přívětivých funkčních prvků, mezi které patří QuickMemo, Quick Button a Safety Care. QuickMemo umožňuje pomocí prstu zaznamenávat a sdílet ručně psané poznámky. Prostřednictvím funkce Quick Button mohou zákazníci uzpůsobit „horkou“ klávesu ke spouštění jakékoli aplikace, například fotoaparátu, prohlížeče, hudebního přehrávače nebo QuickMemo. A funkce Safety Care nabízí tři možnosti: přesměrování tísňových hovorů, oznámení o nepoužívání telefonu a oznámení o poloze uživatele, které lze naprogramovat na kontaktování blízké osoby v případě nouze.

 

LG Optimus L Series II. generace

 

Zkušenosti uživatelů přístrojů Optimus L-series II zlepší displej IPS s vysokým rozlišením a baterie s vyšší kapacitou. Verze Dual SIM smartphonů Optimus L-series II navíc zákazníkům umožňuje používat jedno zařízení pro pracovní i osobní hovory.

 

Jako první z nové série bude na trh uvedena verze Dual SIM přístroje Optimus L7II, a to v Rusku. Optimus L7II bude mít jedinečné funkce LG UX, jako jsou QSlide a QuickTranslator. Dostupnost modelu Optimus L3II s 3,2palcovým displejem QVGA IPS a baterií s kapacitou 1540 mAh a modelu Optimus L5II se čtyřpalcovým displejem WVGA a 1700mAh baterií bude oznámena později.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: