Jaká marketingová kampaň byla v roce 2012 nejhravější? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Aktuality

Jaká marketingová kampaň byla v roce 2012 nejhravější?

10. května 2013, 17.03 | O tom se rozhodne už v úterý 14. května 2013 na 14. ročníku konference Marketing Management, který se letos koná s podtitulem „Kdo si hraje, prodává“ (aneb marketing je hra, nikoli stresující práce). Vítěz bude vybrán v přímé volbě z pěti finalistů, a to za český a slovenský trh. Členové programového výboru konference vybrali deset nejlepších kousků z česko-slovenského marketingového rybníčku na základě výzkumu, který realizovala firma GfK.

 

Výzkum byl proveden na skupině marketingových profesionálů a marketingových studentů. Cílem bylo zachytit zajímavé marketingové komunikační formy jak online, tak offline, které zaujaly nejen mladou generaci, ale i marketingové odborníky. Prezentátorem „hravého marketingu“ bude Khaled El Tohami, který je odborníkem na zákaznickou strategii a marketing a v GfK Czech vede sektory Consumer Goods a Media.

 

Ken Segall - přednáška

 

Kongres Marketing Management představí zábavné a kreativní kampaně předních světových i tuzemských firem. Zajímavými lákadly v programu jsou kreativní ředitel Apple Ken Segall a partner společnosti Mindscapes Izrael Ravid Kuperberg. Na odborný celodenní program bezprostředně naváže společenský večer spojený s vyhlášením žebříčku Agentury roku 2012.

 

Kongres se uskuteční v úterý 14. 5. 2013 v Paláci Žofín v Praze. Podrobné informace, organizační záležitosti, ale také fotografie a videa najdete na webu MarketingManagement.cz nebo na webu pořádající agentury Blue Events.

 

Jaká marketingová kampaň byla v roce 2012 nejhravější?

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: