DOX slaví páté výročí - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Aktuality

DOX slaví páté výročí

26. září 2013, 09.30 | Centrum současného umění DOX oslavuje páté výročí a na sobotu 28. 9. 2013 připravilo velice bohatý program, který začíná odpoledne ve 14 hodin a končí minutu před půlnocí. DOX slibuje „našlapané“ workshopy se známými umělci, různé kapely a DJs, ale také komentované prohlídky výstav a večerní koncert se světelnou show a nechybí ani odpolední kreativní dílny pro rodiče s dětmi.

A navíc: celodenní program je zdarma – výstavy budou otevřeny od 10 do 18 hodin zdarma. Na programu jsou třeba od 14 do 17 hodin kreativní odpolední workshopy s umělci: KOKO jóga s Janou KOKO Kochánkovou, výtvarnicí a módní návrhářkou, Fotografie namísto jazyka s Lukášem Houdkem – intimní workshop s umělcem Lukášem Houdkem, který představí médium fotografie jako jedinečný nástroj komunikace, přičemž zájemci si s sebou mají vzít vlastní digitální fotoaparát jakéhokoli typu i stáří s USB konektorem do počítače, Mobil versus Kladivo pod dozorem Michala Cimaly – sochařská dílna s výtvarníkem, hudebníkem a objektovým inovátorem Michalem Cimalou, reSITE – City Quotes s možností rozvíjet vlastní vizi ideálního města pod taktovkou architektů a urbanistů a výtvarné dílny pro děti a rodiny s lektory centra DOX Kolem domu – park, les, hřiště, hory, moře, kamarádi, domy do nebe… aneb co všechno by se vám líbilo v okolí DOXu?

 

DOX slaví páté výročí

 

A na programu je toho ještě mnohem více. Kromě tvůrčích dílen to budou také komentované prohlídky výstav: v 17 hodin Radim Labuda: Aspekty Velkého muže s kurátorkou Markétou Starou a v 18 hodin StarPoint: Prize for Emerging Artists 2013 s kurátorem Pavlem Vančátem. A od 16 hodiny do půlnoci se uskuteční program United Islands Reloaded a večerní Light Show.

 

Podrobné informace včetně kompletního programu najdete na webu DOX.cz.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: