CeWe Color a Fotolab aktuality - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Aktuality

CeWe Color a Fotolab aktuality

19. dubna 2013, 15.26 | V aktuální nabídce společnosti CeWe Color a Fotolab je několik cenově zajímavě zvýhodněných produktů a služeb. Konkrétně to je příští týden až 50% sleva na fotografie 10 × 15 cm v prémiové kvalitě a do konce měsíce května a v rámci svátečního Dne matek jsou to slevy na fotoknihy a fotoobrazy.

 

Horká a časově omezená akční nabídka na zhotovení fotografií s výraznou slevou platí příští týden, tedy od pondělí 22. dubna 2013. Jedná se o tyto slevy na fotografie oblíbeného formátu americké pohlednice s rozměry 10 × 15 cm v prémiové kvalitě:

250 ks za 499 Kč (bez slevy 997,50 Kč) – sleva 50 %

(tedy za 1 kus 2 Kč oproti čtyřem bez slevy)

150 ks za 371 Kč (bez slevy 598,50 Kč) – sleva 38 %

100 ks za 299 Kč (bez slevy 399 Kč) – sleva 25 %

Naleznete více v nabídce Balíčková akce.

 

akce - fotografie

 

Aktuální novinkou jsou stále ještě fotoknihy s displejem zabudovaným do přebalu. Fotokniha se tak rázem stává multimediální záležitostí, neboť na displeji lze prohlížet nejen fotografie, z nichž je sestavena, ale i další, které nebylo možno použít, anebo s tématem knihy souvisí jiným způsobem, ale také přehrávat videoklipy nebo hudbu. Tento druh vícefunkční CeWe fotoknihy jsme viděli na mezinárodním veletrhu Photokina. Nejprodávanější produkt, CeWe Fotokniha, bude na našem trhu o verzi se zabudovaným přehrávačem videoklipů obohacena v průběhu května 2013.

 

CeWe fotoknihy - mezinárodní soutěž + novinky

 

Už jsme také informovali o dostupnosti objednávek fotoknih z tabletu. Tato nová služba je pro český trh už téměř odladěna a možnost objednávat CeWe Fotoknihy a fotoslužby Fotolab.cz přímo přes tablety bude spuštěna v průběhu června 2013. Program pro zákazníky bude samozřejmě opět na webu.

 

nové stroje Imaging Solution

 

Do 30. května 2013 platí akční nabídka umožňující získat se slevou CeWe Fotoknihy XL, a to za cenu A4, tedy namísto 999 Kč za 799 Kč. Je to mimo jiné akce ke Dni matek, který je každou druhou květnovou neděli, letos tedy 12. května.

 

O čtrnáct dní dříve, už 1. 5. 2013 startuje 3. ročník soutěže o nejkrásnější CeWeknihu – Česko-Slovensko-Polská CeWe Fotokniha roku 2013. Více informací o předešlém ročníku soutěže včetně výsledků, fotografií a videa je na stránce CeWe-fotokniha.cz/vysledky-souteze, zde je link na video na YouTube.com a zde web CeWeFOTOKNIHA

 

tisk fotoknih: HP Indigo 7500 Digital Press

 

Jeden ze strojů, na kterém jsou CeWe fotoknihy tištěny, přičemž jedním ze současných hitů jsou fotoknihy na lesklém křídovém papíru gramáží 200, 250 nebo 300 g/m2. V tomto případě se jedná o tiskový stroj Hewlett-Packard Indigo 7500 Digital Press, využívající elektrografii s kapalným tonerem. Výtisky jsou zvýrazněny lakem tvrzeným UV lampami. Lakování slouží i jako ochrana povrchu. Pro vazbu knihy slouží pružné polyuretanové lepidlo; jedná se o vazbu V2. Přebal může zákazník vybírat od měkkých desek gramáže 300 g/m2 po tvrdé, odolné kartónové desky, záleží i na gramáži a počtu stran knihy.

 

velkoplošný tisk: Fujifilm Acuity LED 1600

 

Do konce května také platí akční nabídka na nové fotoobrazy. Jedná se o zaváděcí slevu 50 % na vybrané formáty. Akční nabídka platí pro fotografie tištěné na plátno a fotografie v rámu s uplatněním on-line kódu.

 

digitalizace filmů

 

Na návštěvě v CeWe Color a Fotolabu jsme navštívili také sekci, ve které je realizována služba označená výstižně "Ze skříně na DVD" – digitalizace 8mm filmů a videokazet. Mohou ji využít hlavně ti, kdo mají v různých skříních, truhlách na půdách, v zásuvkách a krabicích ukryty staré rodinné nebo jiné filmy, na které možná mnozí už zapomněli. Oddělení digitalizuje 8mm filmy Normal 8, Super 8 (8mm barevný i černobílý) a data ukládá na DVD ve formátu DVD video s menu. Zákazník může filmy přehrávat jak v počítači, tak DVD přehrávači.

 

A obdobně u digitalizace videokazet, kdy firma zpracuje filmy na VHS a digitalizované je uloží na DVD v podobě, jako u digitalizovaných 8mm filmů. Oddělení převádí na DVD všechny typy kazet: VHS, S-VHS, malé VHS-C, mini DV, Hi8, Digital8 se zvukem i bez. V obou případech bude film nahraný na DVD Sony 4,7 GB (120 minut záznamu). Více informací na fotolab.cz/digitalizace.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: