Zalman Mini Tower ZM-T1 a ZM-T2 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Zprávy

Zalman Mini Tower ZM-T1 a ZM-T2

12. prosince 2012, 09.30 | Zalman představil dvě nové cenově dostupné skříně typu Mini Tower série T. Jsou kompaktní, přesto nabízejí prostorný interiér a až šest míst pro montáž ventilátorů. Skříně zajišťují komfortní montáž komponentů bez použití nářadí a pojmou grafické karty s délkou až 29 cm. Nové počítačové skříně mají optimalizovaný design řešený nejen s ohledem na prostor, ale také na kvalitu provedení a odolnost.

 

Počítačové skříně Zalman ZM-T1 a ZM-T2 jsou dodávány včetně 92mm větráku, umístěného v zadní části. Dodatečná místa pro dva ventilátory o průměru 92 mm se nachází na boční stěně. Navíc lze namontovat tři 120mm větráky, dva v horní části skříně pro odvod ohřátého vzduchu a jeden na předním panelu, který je vybaven mřížkou s prachovým filtrem. 

 

Zalman Mini Tower ZM-T1 a ZM-T2: chlazení

 

Pro zachování optimálních podmínek provozu počítače konstrukce skříní ZM-T1 a ZM-T2 využívá v maximální míře zjednodušená nejnovější řešení: speciální otvory ve vnitřních dílech zajišťují uspořádané vedení kabelů, montážní místa pro pevné disky (podporuje také SSD) jsou opatřena antivibrační gumovou podložkou, skříně jsou přizpůsobeny k montáži vodního chlazení s vnějším chladičem – otvory pro hadice se nachází na zadní stěně a napáječ se montuje v dolní části skříně.

 

Zalman Mini Tower ZM-T1

 

Skříně Zalman ZM-T1 a ZM-T2 mají jednu vnější pozici 5,25 palce (optické mechaniky nebo regulátory otáček), dvě vnitřní pozice 3,5 palce pro pevné disky a jednu vnitřní pozici 2,5 . Oba modely umožňují nainstalovat až čtyři rozšiřující karty pro jeden slot. U horní hrany jsou umístěny 2 porty USB 2.0, mikrofonový a sluchátkový vstup, tlačítko Power a Reset.

 

Zalman Mini Tower ZM-T2

 

Rozměry obou skříní jsou 340 × 169 × 425 mm a hmotnost cca. 5 kg. Skříně jsou vyrobeny z oceli a odolného černého plastu.

 

Zalman ZM-T1 a ZM-T2 – tabulka se základními údaji:

 

tabulka se základními údaji

 

Předpokládané maloobchodní ceny obou skříní Zalman série T mají být asi 750 Kč s DPH. Na skříně je poskytována standardní dvouletá záruka. Více informací získáte na webu Zalman.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

 

 

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: