SONY Xperia L1 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Reportáže

SONY Xperia L1

21. března 2017, 14.46 | Nový SONY Xperia L1 – stylový chytrý telefon s působivým displejem a plynulým výkonem

Charakteristický design Sony s velkým 5,5" HD displejem a zaobleným rámečkem, který perfektně padne do ruky. Navržen tak, aby ve srovnání s ostatními telefony své kategorie podával plynulý výkon s efektivním zpracováním dat a rozšiřitelnou pamětí. Uživatelské rozhraní, které se učí a adaptuje, aby zjednodušilo a zpříjemnilo každodenní úkoly.

 

Společnost Sony Mobile Communications (dále jen Sony Mobile) dnes představila elegantní chytrý telefon Xperia L1 s velkým 5,5" HD displejem a plynulým výkonem, to vše za dostupnou cenu.

 

„Model Xperia L1 je chytrý telefon, který spojuje design a funkčnost," uvedl Tsutomu Sato, ředitel globálního produktového marketingu Sony Mobile Communications. „Kombinuje propracovaný displej a plynulý výkon v ikonickém designu Sony, s nímž se můžete hrdě pochlubit."

 

Xperia L1

 

Chytrý telefon Xperia, který funguje stejně dobře, jako vypadá

 

Xperia L1 ukazuje decentní prémiový design - velký 5,5" HD displej nabízející podmanivý zážitek při sledování, který vás vtáhne do děje, ať už si obsah chcete užít doma nebo na cestách.

 

To vše se nachází uvnitř jasně identifikovatelného designu Sony - v jednolitém zaobleném těle, které úžasně vypadá a příjemně se používá.

 

Model Xperia L1 bude dostupný v klasické černé a bílé, kromě toho bude na vybraných trzích v nabídce také růžová varianta. Každá z barev bude mít výjimečné provedení.

 

 

Výkon, na který se můžete spolehnout díky efektivnímu zpracování dat a rozšiřitelné kapacitě paměti

 

Xperia L1 vděčí za svůj plynulý výkon čtyřjádrové platformě a schopnosti rychlého 4G LTE, která zajišťuje rychlost a bezproblémovost při používání.

 

Stahování a ukládání obsahu také usnadňuje velká paměť s kapacitou 256 GB, kterou je možné rozšířit pomoci mikro SD karty, jež dokáže bezpečně uložit snímky i videa.

 

Funkce „Smart Cleaner" funguje na pozadí, aniž by rušila, a zajišťuje, aby měla vaše Xperia L1 k dispozici neustále maximální výkon. Automaticky odstraní nepoužívané procesy a data ve vyrovnávací paměti. Zajišťuje tak plynulost výkonu při používání a delší životnost baterie.

 

Xperia L1

 

Uživatelské prostředí, které se učí a adaptuje, aby vám zjednodušilo a zpříjemnilo každodenní úkoly

 

Xperia L1 je vybavena funkcí „Xperia Actions" od Sony Mobile, která citlivě upravuje nastavení zařízení a jeho funkce podle vašeho okolí - noční režim „Good night" nastaví automaticky zařízení na „nerušit", sníží jas displeje a zajistí, aby během nabíjení nedocházelo k jeho narušení.

 

Osobní asistent „Xperia Tips" byl představen v roce 2016. Přizpůsobuje se vašim preferencím, aby na displeji nabídl ve správný čas relevantní tipy, které vám umožní vytěžit z užívání telefonu Xperia L1 maximum.

 

Xperia L1 bude v prodeji na vybraných trzích v Evropě, na Středním východě, v Africe, Asii a v Severní a Latinské Americe od konce dubna 2017 

 

 

 

Zdroj: SONY

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: