Nové tiskárny formátu A3 od HP - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Polygrafie

Nové tiskárny formátu A3 od HP

HP

14. září 2016, 09.31 | Nové firemní tiskárny přinášejí výkon, zabezpečení, snadný servis a cenově dostupný barevný tisk
Společnost HP Inc., světový lídr v tiskovém odvětví, představila rozsáhlou řadu multifunkčních tiskáren (MFP) formátu A3 zásadně měnící trh s tradičními kopírkami.

Společnost rovněž oznámila definitivní dohodu o akvizici tiskové divize společnosti Samsung Electronics Co., Ltd. Hodnota transakce činí 1,05 miliardy USD, což z ní činí největší akvizici v tiskovém odvětví v historii HP.  Obě oznámení proběhla na globální partnerské konferenci HP.


Hlavní novinky v technologii MFP formátu A3 od HP:

Šestnáct tiskáren HP PageWide a LaserJet nové generace, přinášející inovace do segmentu kopírek

Zabezpečení tisku světové úrovně napříč zařízeními, dokumenty a daty

Pokročilé monitorovací systémy založené na cloudu a big data analýzách, které umožní detekci hrozeb a predikci budoucí potřeby údržby

Cenově dostupný barevný tisk díky nové generaci technologie HP PageWide

 

Po celá desetiletí kategorie tradičních kopírek postrádala inovační tlak nutný ke zlepšení efektivity provozu, lepší ochraně proti narušení bezpečnosti a zlevnění barevného tisku. HP toto mění novou generací multifunkčních tiskových řešení formátu A3, které do firemního tisku přinášejí jednoduchost, spolehlivost, snadný servis i zabezpečení. 

 

multifunkční tiskárna od HP

 

Díky nově spuštěnému programu pro prodejce Managed Print Specialist pak společnost HP může dodávat svoji řadu pokročilých MFP formátu A3 a řešení laserového tisku formátu A4 do kanceláří způsobem, který odpovídá probíhajícímu trendu v odvětví, nahrazovat tradiční jednorázové prodeje smluvně definovanými službami.

„Komplexnost tradičních kopírek činí jejich opravy a údržbu pro naše partnery i zákazníky příliš neefektivními," říká Enrique Lores, prezident divize Imaging & Printing ve společnosti HP Inc.               „S využitím našich přelomových tiskových technologií můžeme změnit tento status quo prostřednictvím nové generace multifunkčních tiskáren formátu A3, které zlepšují celý proces používání i servisu zařízení a zároveň slouží jako odrazový můstek pro růst ve spravovaných tiskových službách. To chápeme pod pojmem od základů měnit firemní tisk."

 

Nová generace multifunkčních tiskáren formátu A3

Společnost HP oznámila celé portfolio MFP formátu A3 včetně tří platforem PageWide a třinácti platforem LaserJet, které budou dostupné v 54 různých variantách s řadou volitelných a zákaznicky oblíbených doplňků jako je vestavěný sešívací odkládací zásobník, děrovačka, vysokokapacitní sešívání a stohování a vazač brožur. Širokou nabídkou volitelných funkcí HP poskytuje svým partnerům v distribučním kanálu řadu nových možností i cenovou flexibilitu k uspokojení všech požadavků jejich zákazníků.

 

Platformy HP PageWide Enterprise a Pro nabídnou cenově dostupný barevný tisk, který je nejrychlejší ve své třídě, a také nižší spotřebu energie, než u laserových zařízení. Jednoduchá architektura HP PageWide - s pouhými třemi vyměnitelnými komponenty - pomůže partnerům v distribučním kanálu snížit servisní náklady. Jednoúčelová i multifunkční zařízení zvládnou tiskové rychlosti od 40 do 60 stránek/min. (až 80 stránek/min. v režimu běžné kanceláře). Zařízení HP PageWide Pro budou k dispozici od jara 2017, zatímco zařízení HP PageWide Enterprise budou dostupná na podzim 2017.

 

Nové tiskárny HP

 

Zařízení HP LaserJet Managed MFP budou dostupná jakožto multifunkční tiskárny s barevným nebo černobílým tiskem a rychlostí tisku od 25 do 60 stránek/min. Nové tiskárny LaserJet nabídnou spolehlivé komponenty, krátkou dobu opravy a budou dostupné od jara 2017.

 

HP Smart Device Services

Společnost HP také představila HP Smart Device Services, sadu cloudových nástrojů a monitorovacích možností zařízení, které pomohou zlepšit celý proces servisu tiskových zařízení HP. Služba monitoruje, diagnostikuje a vykonává řadu servisních úkonů, což minimalizuje dobu mimo provoz a snižuje tím náklady. Kupříkladu předvídá nutnost opravy komponentu před jeho selháním a brání předčasné výměně inkoustové kazety či toneru.

Nástroj Smart Device Services je podporován na nových tiskárnách LaserJet formátu A3 a nových platformách PageWide Enterprise a Pro formátu A3. SDS je také kompatibilní s již prodávanými tiskárnami a multifunkcemi HP FutureSmart. SDS tedy zvýší servisní efektivitu u partnerů a zároveň zlepší provozuschopnost u zařízení zákazníků. Bude dostupný u kvalifikovaných partnerů v distribučním kanálu a to zdarma ke všem smluvně definovaným zařízením. 

 

Zabezpečení tisku světové úrovně

Zabezpečení tisku bylo pro HP klíčovým faktorem při vývoji nových MFP formátu A3. Zákazníci chtějí ochránit své intelektuální vlastnictví i důvěrné informace svých zákazníků. Zařízení HP PageWide a LaserJet Enterprise obsahují ty nejosvědčenější vestavěné funkce zabezpečení od HP jako HP Sure Start nebo běhový systém detekce průniku a whitelisting, které z nich dělají nejzabezpečenější tiskárny na světě. Zařízení HP PageWide Pro budou vybaveny nejlepšími funkcemi zabezpečení ve své třídě, jako například zabezpečený start nebo kontrola integrity firmwaru.

Nová zařízení HP PageWide a LaserJet mohou být použita společně s bezpečnostními službami HP a portfoliem softwaru pro správu a zabezpečení HP JetAdvantage, včetně HP JetAdvantage Security Manager, jediného řešení na trhu, které umožňuje automatizovaný monitoring dodržování zásad zabezpečení tisku, což snižuje nároky na partnery při zabezpečování a správě těchto zařízení.

 

HP tiskárna - formát A3

 

Programy a financování pro partnery v distribučním kanálu

Společnost HP představila i obchodní program založený na službách v distribučním kanálu na podporu úspěšnosti partnerů s prodejem nového portfolia tiskáren HP formátu A3. Kvalifikovaní partneři obdrží garanci cen, prodejní nástroje a servisní podporu.

HP Finanční služby (HPFS) rovněž poskytnou množství flexibilních  

 

 

Zdroj: HP

 

HP

HP

HP

HP

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: