Iris představil nový nátiskový systém - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Polygrafie

Iris představil nový nátiskový systém

25. srpna 1999, 00.00 | Společnost Iris Graphics sleduje trend v nátiskování celých vyřazených archů.

Společnost Iris Graphics, kterou není třeba na trhu s nátiskovými systémy jistě blíže představovat, uvedla na trh nový nátiskový systém Iris43WIDE. Nátiskový systém pracuje osvědčenou technologií piezo inkoustového tisku a umožňuje oboustranný barevný potisk archů do formátů až 104,7 x 76,8 cm. Nátiskový systém je tedy určen především pro náhled již vyřazených archů maximálně 8 stran A4. Systém je určen zejména pro práci s workflow systémem Scitex Brisque, který data nejen RIPuje, ale umí je také vyřazovat.

Podobné velkoformátové nátiskové systémy se stávají nepostradatelné zejména při nasazení systémů CTP nebo při velkformátovém osvitu celých již vyřazených archů. Iris43WIDE umožňuje postupně potisknout obě strany média - pro tento účel je vybaven systémem registračních čepů, které zapadají do otvorů vytvořených v potiskovaném materiálu firmy DuPont. Podle výrobce je dosahována přesnost zakládání média na 1 mm.

Iris43WIDE vytiskne oboustranně barevný vyřazený osmistránkový arch za cca 13 minut při rozlišení 360 dpi. Tiskárna disponuje maximálním rozlišením 720 dpi.

Nově představený model Iris43Wide je postaven na ink-jetové technologii vyvinuté firmami Epson (dodává tiskové hlavy) a Mutoh (dodává základní technologie) a nahrazuje dřívější ink-jetové nátiskové tiskárny postavené na bázi tiskáren firmy CalComp, která ukončila svojí činnost.

Bližší informace naleznete na adrese http://www.scitex.com/products/output/proofing/printers/iris43wide.htm.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: