Podzimní akce Olympus - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Digitální fotografie

Podzimní akce Olympus

19. října 2017, 16.39 | Všemi barvami hrající podzim je pro fotografy jedním z nejoblíbenějších období roku. A proto si pro Vás, kteří byste jej rádi zachytili v té nejvyšší kvalitě, Olympus připravil hned několik skvělých akcí a novinek.

Náruživé cestovatele, blogery či instagramisty jistě potěší výrazné snížení cen u oblíbeného modelu . Pro zkušené profesionály jsou tu pak dva zcela nové „nabušené" sety s vlajkovou lodí . Pokud to s fotografováním myslíte vážně, máte tak jedinečnou příležitost k nákupu.

Olympus


Snad ještě nikdy dříve nebyly fotoaparáty Olympus řady  tak cenově dostupné, jako nyní. Díky příchodu nového modelu a podzimnímu snížení cen, tak máte jedinečnou příležitost pořídit si stylový a přitom mimořádně výkonný fotoaparát za úžasnou cenu.

 

Více info na: https://www.olympusobchod.cz/katalog/om-d/om-d-e-m10-mark-ii-952407?utm_source=zpravodaj&utm_medium=email&utm_campaign=2017-10-16-olympus-zlevnene-omd-e-m10%20(1)&spMailingID=2407103&spUserID=MTgyNzA4NjExOTQS1&spJobID=890931378&spReportId=ODkwOTMxMzc4S0 


Zdroj: Olympus

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: