Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kritika lehce atypického webu FLOR.cz

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kritika lehce atypického webu FLOR.cz

Autor: Nill

22:07:44 09.02.2010

ivzez: díky, opraveno

Citovat příspěvek

Autor: ivzez

0:12:15 02.02.2010

I mně se web líbí. Z grafického hlediska mu nemám co vytknout.

V odstavci pod nadpisem "Lektor ..." mi "nesedí" chyba:
"Moje fotografie na www.nill.cz si získal[bold]i[/bold] ..." - správně: získal[bold]y[/bold].

Citovat příspěvek

23:28:08 15.01.2010

Taky zdravím kolegu a díky za příspěvek.

Jsem rad, ze jsem trefil fotograficky feeling :). Logo jsem dělal dost narychlo, casem ho treba predelam. Jeste to budu doladovat, tak diky za podnety.

Citovat příspěvek

Autor: cretivesuite.sk

9:04:00 13.01.2010

Zdravim Vas kolega, ja by som len ak dovolite cosi utrusil ku grafike - take viacmenej drobnosti.

Mne sa ten web paci. Je vyvazeny ale nie fadny, ma fotograficky feeling, aj ked trochu akoby ,,barokovo" plny :). Sice tym ako navstevnici nemame trochu bieleho miesta pre odpocinok, ale mne osobne to v tomto pripade nevadi. Akurat by som sa pohral s logom FLOR - je - zvlastne. Jedine kvoli comu ho povazujem za logo, je jeho velkost a umiestnenie. Chyba mu mozno nejaka znackovitost, vyraz, doladenie a pod. Pod webom neni paticka. Viem nemusi, ale to je taky zvyk :)

A potom uz len typografia. Uciaria titulkov (a tym aj clankov) v susediacich stlpcoch hned hore by som zarovnal. Pre popisky k foto by som hodil nejake pravidlo CSS s mensim pismom, alebo italicou alebo podobne aby sa odlisovali od odstavcovych textov. A zeby trosku aj nastylovat ramceky fotiek?

Prajem pekny den

CREATIVESUITE.SK [url]www.creativesuite.sk [/url]

Citovat příspěvek

Kritika lehce atypického webu FLOR.cz

15:13:18 12.01.2010

Protože na http://www.flor.cz/ nabízím kurzy Photoshopu, tak i podle toho vypadá design (hodně efektů). Co na to říkáte? Předem díky.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: