Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kritika webu www.kanadske-sruby.eu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kritika webu www.kanadske-sruby.eu

Autor: JirkaJirka01

10:39:01 04.05.2010

Zase ta horní lišta... Je to nudné, jednotvárné a jednolité. Ale zeptám se, vy se stydíte za střechu toho vašeho domu, že jste mu ji v té hlavičce odřízli? Dejte menu pod horní lištu a tu fotku ať tam grafik plácne i s tou střechou, krásně to ten web oživí a rozbije. Jinakse mi moc nelíbí barvičky, ale to je subjektivní. Jinak obsahově dobrý, přehledné.

Citovat příspěvek

Autor: maja.fcelka

16:18:00 29.04.2010

Mně se web líbí, jednoduchý, pěkný... Jen mi nefunguje přepínání jazyků...

Citovat příspěvek

Autor: Konor

22:12:07 28.01.2010

Sorry mne sa to nepaci....neprehladne, menu hore potom na boku, nelogicke usporiadanie, slabe farby....totizto chcem si taky zrub objednat

Citovat příspěvek

Autor: Piškot

14:53:39 20.01.2010

Díky všem za rady, nějak to ještě vyladím.

To wahu - toho neznam , zadavatelem je milá paní, není zač.

Citovat příspěvek

Autor: wahu

13:03:29 19.01.2010

Mohu na Vás mít dotaz? Nejmenoval se ten zadavatel nahodou Petr Klemeš? Díky za odpověď.

Citovat příspěvek

Autor: Tomáš Havel

13:55:45 12.01.2010

Nevím jestli to dělá Google Chrome na linuxu :) ale stránka má nekontrastní texty ( ta bílá na té křiklavé opravdu není k přečtení, např. přepínání jazyků nebo tlačíka předchozí a další u galerie dole, dá se říct i že veškeré odkazy ). Navíc díky jiným fontům linuxu je stránka rozhozena takže nabídka menu kontakt je o řádek níže. Jinak ale hezký web ;).

Citovat příspěvek

Autor: creativesuite.sk

19:45:19 11.01.2010

Dobry den, ja len taky moj nazor - chcelo by to asi doladit tu hlavicku - napis v logu SRUBY ONTARIO je trochu drobny, trochu tenky, straca sa. Potom je tam rovnako nevyladeny napis kanadske sruby.eu vpravo. Ja by som tie kanadske sruby hodil pod logo a na celu hlavicku podlozil nejaku nekrivolaku serioznejsiu flash animaciu (fotoslide), nech sa stranka rozpohybuje. Tot len nazor.

Stranka je inak uhladna, len by hadam chcela nejaky ten ,,smrncovy" graficky prvok, ktory odlisuje web napriklad od takej tej sablonovitosti, ktoru niekedy CSS prinasaju. Cosi ako vas graficky podpis. :)

CREATIVESUITE.SK [url] www.creativesuite.sk[/url]

Citovat příspěvek

upravený odkaz...

17:47:38 07.01.2010

http://www.kanadske-sruby.eu

Citovat příspěvek

Kritika webu www.kanadske-sruby.eu

17:44:59 07.01.2010

Zdarec všichni,

dodělal jsem teď nedávno jeden web a zadavateli se pořád nějak nezdá, že by tam chtělo "něco" doladit.... zkuste na to mrknout, třeba vás něco napadne. Díkec!

www.kanadske-sruby.eu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: