Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Byznysplanet

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Byznysplanet

Autor: JirkaJirka01

10:28:09 04.05.2010

Vy jste v životě asi moc grafické práce neudělal,co? Jedním slovem: otřesné. Více slovy: příšerně otřesné. Celou větou: tohle s profesionální grafikou nemá absolutně nic společného a nejhorší je, že jde o web nabízející profesionální grafiku. Autorům poradím, všiml jsem si, že od benzinových pump zmizeli čističi oken, zkuste radši svoje štěstí třeba tam, grafikou se pravděpodobně neuživíte :)

Citovat příspěvek

Autor: Endy

1:24:57 03.05.2010

Dobrý den, proplouvám grafikou.cz a narazila jsem na tuto diskusi a sama musím reagovat. Opravdu web na který chcete slyšet /číst/ názory je moc špatný. Měla by tu probíhat soutěž o ceny, něco ve smyslu, kdo najde klady dostane zájezd pro dva do Egypta :))) Ale proč vlastně píšu, musím se pozastavit nad odkazem o referencích ... Co si o tom mám myslet ? Jak někdo s takovým propadákem může referovat takové weby ? Měli by o tom vědět autorští tvůrci webů ...

Citovat příspěvek

Autor: martanek77

17:02:39 29.04.2010

validita je přežitek :-)

nemyslím to absolutně ale

Citovat příspěvek

Autor: deiwi

17:02:38 29.04.2010

Nepochybuji, že toho máte načteno hodně, ostatně kdo ne :) ale otázkou je, nakolik jsou ty informace platné právě dnes.

Citovat příspěvek

Autor: maja.fcelka

16:56:59 29.04.2010

Věřte, že toho mám načteno spoustu, články na webu i knihy a za svým si stojím.

Autor webu Byznysplanet chtěl slyšet názor a tohle je můj názor.

Jinak jsem ještě zapomněla podotknout, že ten web není validní... toť vše :)

Citovat příspěvek

Autor: deiwi

16:43:20 29.04.2010

Milá Martino, než se začnete ohánět dnes už téměř irelevantními meta tagy, tak si o tom nejprve něco přečtěte. To co platilo před lety, je už dnes zapomenuto, viz. http://plavacek.posterous.com/jak-jsem-delal-levne-seo-bez-tajnych-triku

Mám to vyzkoušené na celé řadě webů a s výsledky vyhledávání to nepohnulo, ani kdybych se stavěl na hlavu a odpichoval se ušima.

Citovat příspěvek

Autor: maja.fcelka

16:31:39 29.04.2010

No zírám... Stránka vypadá, jako by jí udělala sekretářka se základní znalostí html... Design naprosto mimo, asi tak o 10 let, což je zásádní problém u firmy nabízející webdesign, a radila bych urychleně předělat.

Nabízíte SEO... Bála bych se nechat si dělat SEO od firmy, která nemá klíčová slova a desription (to nejjednoduší a nejzásadnější v seu). Takže hned doplňte... Opravdu jsou stránky Vámi udělané pořádně vidět?

Omlouvám se, ale tohle na mě je Vážně moc. Doporučuji stránku od základů předělat.

Citovat příspěvek

Autor: scheni

23:21:02 13.10.2009

Inu, řekl bych, že za vše hovoří umístěný banner. Logo od 500 Kč, grafický návrh za 6 hodin. Za podobnou dobu vznikl nejspíš ten web celý pětikilo padlo na kodéra... Jinými slovy, je to šílené. Dobu to zaspalo, řekněme, tak o 8 let.

Grafika - velmi slabá, zastaralá, banner šílený. Drátěný model koule, panečku, to už jsem neviděl dlouho :).
Texty příšerné (doporučuji zjistit si např. co znamená full-servisová agentura). Mít kolonku Ceník a v ní napsáno, že ceny jsou indivindi je asi taky zbytečné...

Citovat příspěvek

Byznysplanet

Autor: byznysplanet

20:47:34 13.10.2009

dobrý den,
rád bych se zeptal na názor na tento web [url]http://www.byznysplanet.com[/url].
budu rád za všechny připomínky či názory.

děkuji moc

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: