Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

www.bodzlomu.com

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: www.bodzlomu.com

Autor: Couperfield

15:55:50 28.10.2009

Tak jsem to opravil :-) Nepatrně jsem o 5 pixelů posunul logo vlevo, udělal jsem ho klikací. Pokusil jsem se vedle loga shrnout smysl a účel webu - jaké služby nabízí. Bod zlomu - už vážně není komu taky zmizelo, to byl výlev tvůrce grafiky stránek a bylo to tam nedopatřením. Obrázek v záhlaví asi časem nahradíme taky, teprve to plánuju.

Citovat příspěvek

14:20:08 22.10.2009

Díky oběma za revizi a rady.

Scheni:
Klikací logo snad zvládnu, headline byl "dočasný", už připravuji ostrý... obrázek v záhlaví taky vyměníme... klikání na články, to bych musel požádat autory systému...

Hamados:
Grafika se mi líbí, nechci ji měnit :-)

Děkuju za váš čas a pomoc při "revizi" a kritice.

Citovat příspěvek

Autor: scheni

23:48:14 04.10.2009

Chaoticky vypsaný tok mých myšlenek...

- na první stránce chybí informace přibližující zaměření webu (mám pocit že je to blog či nějaký zájmový web o fotografii, rozhodně nemám pocit že bych si tam mohl nějaké focení objednat)

- chybí odkaz HOME, klikací logo bývá taky dobrým zvykem. Jediná možnost je přes drobečkovou navigaci, ale kdo by ji hledal...

- slogan "bod zlomu, už vážně není komu..." nějak nechápu, navíc červeně na šedé...

- fotka v hlavičce se mě teda moc nelíbí

- u článků na titulce bych čekal odkaz na celý lánek nejen pod "více", ale i po kliknutí na nadpis, nebo alespoň na obrázek

Citovat příspěvek

Autor: Hamados

18:41:28 02.10.2009

ahoj, design je pomerne povedeny, jedinou vyhradu mam k te vnejsi zari navigacniho menu, ta tam opravdu nema co delat. jinak mozna bych dal tmavsi pozadi v a taky mozna na to hodit nejakou slusivou texturu, ale ne moc agresivni, jen takovou jemnou. jeste to oranzovy ohraniceni stranky je docela silny, myslim ze by stacili 2 nebo 3 px ciste oranzove (nebo cerne) barvy bez prechodu ... zadne dalsi negativni nazory uz nemam. myslim si ze je to vkusny design, barvy sou sladeny pekne, libi se mi logo a ta fotografie v hlavicce je velice povedena a dominuje strance a tak to ma byt

Citovat příspěvek

www.bodzlomu.com

10:14:50 24.08.2009

Ahoj, rád bych získal názory na svoje stránky http://www.bodzlomu.com, co zlepšit, dotáhnout, jak vás osloví když ta vlezete, jestli se v nich orientujete dobře, atd :-) Děkuji moc. David.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: