Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:flash výstup z indesignu CS5

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: flash výstup z indesignu CS5

Autor: Yarik ♂

23:59:09 19.09.2012

Aj ked po vyse roku, ale predsa len by som odpovedal. Vystupom z InDesignu je subor SWF, ktory obsahuje vlastny zabudovany preloader. Nic netreba programovat, kodovat atd. Najnovsie verzie napr. InDesign CS6 obsahuje naozaj sofistikovane moznosti na tvorbu elegantnych flashovych interaktinych publikacii, prezentacii, brozurok s mutimediami atd. Priznavam sa, ze tym z casu na cas ohurujem klasickych printovych klientov a pribalim im ako bonus interaktivnu verziu printovej zakazky. Chce to obcas trochu viac casu ale oni sa nadchnu a potom vzdy vratia. A vel z nich si potom uz pytaju rovno spolu s printovou vyrobou aj tu digitalnu - ale uz v ramci zakazky -:)

Citovat příspěvek

 

flash výstup z indesignu CS5

Autor: tvor

10:46:27 10.06.2011

Dobrý den,
má někdo zkušenost s online flash prezentací vytvořenou čistě jen v indesignu? Nevidím moc do tvorby webu, ale rád bych si nějakou jednoduchou prezentaci vytvořil. Netuším ale, jestli ten interaktivní výstup z CS5 lze rovnou použít jako kód a nahrát ho jako web. Nebudou s tím pak nějaké problémy? Nebo je tam třeba ještě dotvářet a upravit kód někde v Dreamweaveru? Jde mi právě jen o tu prezentačku fotek s nějakými flash prvky, nemusím tam mít žádný formuláře a podobně.
Konkrétně třeba načítání stránky - něco na způsob přesýpaček v momentě načítání v indesignu asi neudělám. Je to v tom případě vůbec použitelné a koukatelné?
Děkuji

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: