Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

dotaz na stop (play)

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: dotaz na stop (play)

Autor: ronfeeling

15:19:49 27.05.2011

Pejril: Jeednoducha vec.... :) ..stahuj TU [url]http://www.websine.sk/downloads/ignorujestop2.fla[/url]

Citovat příspěvek

Autor: Pejril

14:27:02 02.05.2011

Dobrý den, omlouvám se, že se znova ptám, ale stále mám problém s funkcí stop(). Doposud jsem to řešil tak, že jsem přestal vytvářet samostatné movie clips a veškeré animace jsem dělal na přesný počet frames. Plně si uvědomuji, že je toto řešení tristní. Momentálně mi toto řešení přestává vyhovovat, tak se sem znova obracím o pomoc. FLA soubor je ke stažení zde: https://sites.google.com/site/flashpatalie/uloziste - potřebuji, aby se v místě, kam dojede rotující čtverec, ten čtverec přestal rotovat. Děkuji.

Citovat příspěvek

15:55:58 21.12.2010

Nevím, jak bych to popsal jinak. Takže mám zase smůlu, ale i tak děkuji za zájem... :)

Citovat příspěvek

Autor: adam

8:49:18 19.12.2010

Z Vaseho popisu je nejasné, kterou časovou osu se snažíte zastavit. Předpokládám že chcete zastavit pulsující hvězdu. Musíte otevřít CLIP s hvězdou a příkaz stop(); napsat přímo do něj.
Jsem na skype vadam77 kdyby něco....hodně štěstí :-)

Citovat příspěvek

15:46:46 17.12.2010

Jedná se o Adobe Flash CS3

Citovat příspěvek

dotaz na stop (play)

15:40:05 17.12.2010

Dobrý den, moje zaměření jsou jen flashové bannery - ale potřebuji, aby se mi ve scéně v určitém frame časové osy zastavil (či spustil) z library vložený movie clip, který jsem si předem zanimoval (jedná se o pulsující hvězdu). Vycházel jsem z logického uvažování a zkoušel použít z Timeline Control funkci play (nebo stop), ale tyto funkce jsou určeny zřejmě pro ovládání něčeho jiného... do scény vložený klip se nezastavuje. Nápověda ani manuál mi na toto odpověď nedávají. Poradíte, prosím, která funkce na zastavení je ta správná? Děkuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: