Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

parametry grafiky pro web

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: parametry grafiky pro web

Autor: kamilio

13:54:06 28.01.2010

Corel draw ukladá grafiku do vytvoreného adresára a HTML mimo neho aspon co som skušal. Ked posles HTML samotné grafika tam nebude. Corel Draw na web naozaj nie.

Citovat příspěvek

Re: parametry grafiky pro web

Autor: creativesuite.sk

20:03:08 27.01.2010

Dobry den, neviem ci som to pochopil, ale posielate stranky e-mailom? Ma to byt nejaka html v sprave? Ak ano, obrazky umiestnite na server a nalinkujte cesty k obrazkom.

Ak sa ma stranka zobrazovat z webu, ja teda nechcem rozputat diskusiu, ale najlepsie by bolo grafiku v coreli poukladat ako obrazky a vytvorit html s css v dreamweaveri. Lebo ak to exportujete do htm z grafickych editorov a ponechate rezy aby detekoval exportny modul, on to urobi, ale s vysledkom nemusite byt spokojny. Naviac vam to poreze do zlozitych tabuliek a uprava takych suborov byva narocna.

Ak by ste nadalej chceli vytvarat webky v grafickom editore, odporucam Fireworks CS4, ktory dokaze okrem html s tabulkami uz v najnovsej verzii aj exportovat HTML s CSS a divmi. Ak to spravne navrhnete, vysledok moze byt celkom fayn.

Samozrejme, presny postup nemozno pausalizovat, vzdy sa to,lisi od konkretnej ulohy.
www.creativesuite.sk

Citovat příspěvek

parametry grafiky pro web

Autor: Michal Řeháček

13:34:20 06.12.2009

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu. Chci si vytvořit jednoduché www.stránky, nicméně mám stím problém. Grafiku jsem si vytvořil v Corel draw, kde jsem dal posléze publikovat pro síť www, grafika se mi uloží jako soubor htm. Ve všech prohlížečích se mi zobrazí, ikdyž ne podle mých představ. Ale v čem vidím problém je že když soubor htm odeslu někomu mailem tak se mu vůbec nezobrazí, tím pádem si myslím že je někde něco špatně a že kdybych stánky umístil na server stalo by se to samé. Tím pádem Vás chci požádat o radu jestli někdo nemáte skušenosti právě s corelem a jaké parametry musí mít grafika aby byla publikovatelná a zobrazitelná pro všechny. Moc děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: