Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Flash-načtení souboru SWF

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Flash-načtení souboru SWF

Autor: crysa

17:02:35 22.08.2008

prudici snad odpusti sotkovy ze mi zmenil prvni vetu mezitim co jsem delal neco jineho :D

Citovat příspěvek

17:00:17 22.08.2008

ja su uplne v klidu, ale rozvijet tu thread "stavba flash aplikace krok po kroku" se mi tu s Vami vest nechce :-) kdyz jsem byl jeste laik taky me nebavilo cist manual a ucit se z tutorialu, ale kdyz jsem to chtel mit tak to slo - taky to za me nikdo neudelal. Prace jsou penize... existuji dve cesty : bud se to naucite do te miry, ze budete plne rozumet tomu, co jsem Vam poradil a nebo si na tuto praci najmete nekoho kdo Vam to zrealizuje, ale pokud to nebude znamy nebo nejaky dobrodej, tak to asi nebude zadarmo...

Citovat příspěvek

Autor: Deli3

10:57:10 22.08.2008

ano, je problém, vytvořit html stránku. Navíc nevím, že bude lepší když jí vyřeším. Ten odkaz nemůže fungovat, pokud budou soubory pořád ob SWF??? Možná že vás popouzím, ale jsem laik, proto sem píšu dotaz, není třeba se rozčilovat - prostě tomu nerozumím :) Nevím jak dál pokračovat.

Citovat příspěvek

10:38:13 22.08.2008

1) je takovej problem vytvorit druhou html stranku? (ulozit jako)

2) v external_mc musi byt umistena vychozi verze (ceska) po zmacknuti tlacitka se obsah external_mc prepise

Citovat příspěvek

23:40:23 21.08.2008

Už jsem pokročila, použila jsem skript:
on (release) {
loadMovie("PROJEKT_EN.swf", "external_mc");
}

Ale funguje to jen napůl, přepne se to na anglickou verzi, ale ta česká tam zůstane a anglická je tedy pod ní, a ještě není "in place", je trochu posunutá mimo... Víte si s tím někdo rady, jak to dopilovat?

Citovat příspěvek

23:17:43 21.08.2008

To všechno jsem udělala. Zádrhel je ale v tom, že já nemám dvě html stránky, mám dva SWF soubory.
Když použiju příkaz getURL, otvírá se InternetExplorer, a samozřejmě mi to jinak nefunguje. Nevím jaký mám použít příkaz :o/

Citovat příspěvek

19:57:21 21.08.2008

ve flashi kliknes na vlajecku (musi to byt objekt 'movie clip' jestli neni musis to zmenit nejlip na vlajecku pravym a zvolit 'konverze na symbol' kde vyberes typ movieclip a nejek to pojmenujes) no kazdopadne na to kliknes pravym a v okne Actions (jinak klavesa F9) napises:

on (release) { getURL('strankacz.html'); } na ceske vlajecce

to samy pak musis udelat s tou anglickou s jinym odkazem samozrejme

Citovat příspěvek

16:31:36 21.08.2008

No já právě mám problém s tím getURL Nepomohl by mi někdo s AS prosím?:o) Dělám s Flashem poprvé a jsem v časové tísni... Samozřejmě hledám na internetu, ale nenašla jsem vhodný tutorial...
Kdyby se našel někdo s ActionScriptem 2 pro můj problém, byla bych velice vděčná....
Můj přípd je 1), chci odkaz z jednoho flashe na druhý. Změní se menu i s jeho obsahem.

Zoufalá Deli.

Citovat příspěvek

13:27:54 21.08.2008

ahoj, nabidnu 3 reseni :

1) kdyz je to jen menu... predpokladam, ze kdyz zmenis jazyk asi by se mela zmenit cela stranka i s tim flashem ne? pak by to bylo jednoduchy - proste by jsi mela 2 stranky html, kazdou v jinym jazyce, odkazy ve flashi pod vlajkou by pak fungovaly jednoduse pres getURL

2) chces zmenit jen to menu at uz k tomu mas duvod jakykoliv - udelas spolecny flash pro obe verze s vlajeckama a pomoci AS konkretne pomoci loadMovie nactes tu cast, ktera je rozdilna. Jednoduchy - zmacknes prepnuti = spolecne zustane nacte se jen cast s textem.

3) chces zmenit jen to menu a predchozi se Ti nelibi - nauc se jak se vola z flashe javascript funkce (viz zakladni manual) a pomoci te javascript funkce vymen obsah elementu ve kterym je ten flash umisten za jinej podle jazyka

jak muzes videt AS za Tebe nenapisu :) ale doufam, ze rada aspon k necemu bude - dal viz google pripadne pis sem

Citovat příspěvek

Flash-načtení souboru SWF

2:38:42 21.08.2008

dobrý den,
ve flashi jsem vytvořila menu, českou a anglickou verzi, a teď sháním Action script 2, který by po zmáčknutí buttonu s anglickou a českou vlajkou přepnul jednu verzi do druhé. Nechci to zprovoznit on-line, budou to jen dva SWF soubory, které by na sebe měly mít navzájem odkaz. Poradí mi někdo? :o) Děkuji!!!

Deli

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: