Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Flash šablona - úprava textu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Flash šablona - úprava textu

Autor: redbin

12:51:49 24.03.2008

ano Flash má vrstvy, které se dají jako např. v Photoshopu zamknout, takže je možné že vrstva s textem je uzamčená popř. neviditelná. Tlačítko pro "otevření" vrstvy je na panelu s názvem vrstvy (zámek). pak už by něměl být problém najít textové pole, dvakrát poklikat a editovat ho. Pokud textová pole nejsou v nějaké vnořené animaci. To by pak bylo řešení o další dva dvojkliky delší. kdybys chtěl poradit s čímkoliv ve flashi napiš mi na mail: redbin[zavináč]centrum.cz ;)

Citovat příspěvek

Flash šablona - úprava textu

Autor: Ljuk_Skajvolkr

8:39:29 21.03.2008

Dobrý den,

mám takový primitivní dotaz. Chtěl bych se naučit tvorbu stránek ve Flashy, základy Html už znám.
Na internetu jsem si pro to stahl pár webových šablon ve flashy mají příponu *.fla , k tomu abych vlastně viděl jak vypada takový zdrojový kód. K tomu jsem si pořídil program Macromedia Flash 8. Šablonu jsem v tomto programu otevřel. Trošku se v tom orientuji, ale jediné co mě trápí je že nemohu najít původní text, který je v šabloně uveden, abych si jej mohl zkusit přepsat.

poradí někdo Lamě kde to najdu, vím že jsou tam nějaké vrstvy atd.??

Díky moc všem za rady.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: