Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Vyhladavanie vo FLASHi

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Vyhladavanie vo FLASHi

Autor: fatal.error

19:16:55 31.08.2006

..nejsnadnější a bez nutnosti použít externí skripty či pomocné aplikace je mít veškeré texty uložené jako xml soubory a tyto pak do flashe natahovat (tedy nikoliv fixně narvané texty v swf)..
..můžete je pak stejně jako pro zobrazení načítat i pro zpracování za účelem prohledání..

..další možností je udělat xml index slov, frází, odkazů atd. pro vyhledávání..

..ostatně..i když máte texty natvrdo nasáčkované v jednotlivých swf, nic nebrání tomu je při vyhledávání postupně a skrytě načítat a jednotlivé texty v nich prohledat..

..dá se to řešit více způsoby, ale tyto zvládne flash sám o sobě bez berliček..

Citovat příspěvek

Re: Vyhladavanie vo FLASHi

Autor: niekto

18:47:19 31.08.2006

Tak to by zaujimalo aj mna, naozaj nikto neporadi?

Citovat příspěvek

Vyhladavanie vo FLASHi

Autor: ehe

9:17:24 29.05.2006

zdravim
prosim, vie mi niekto poradit/napisat ako spravim vyhladavanie vo flashovej stranke? budem tam mat povedzme 100 textovych stranok, bude to cele na CD, cize musi to bezat tak, ze dam do PC a otvori sa mi na fullscreen, bude tam vyhladavaci box, zadam slovo a najde mi to, da sa nieco take spravit? bude to vlastne offline, cize ziadna podpora z nejakeho servera ... nieco podobne som mal raz v rukach a fungovalo to, ale neviem ako ... mozno je tam nejaky txt subor, kde su vsetky texty a hlada sa v nom ...
vdaka za kazdu radu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: