Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jaký je to typ fontu?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jaký je to typ fontu?

Autor: pDp

7:07:14 28.03.2012

Ale tady nešlo ani tak o to, jestli to bylo nebo nebylo rejpavé.
Já, a předpokládám že i Grigi jsem na to chtěli napsat něco podobného, ale oba jsme to před odesláním zkusili. No a výslekdy WhatTheFont byly v tomto případě úplně k ničemu.

Tím že někomu poradíte způsob jak se dobrat k výsledku sám, mu poumůžete jen v tom případě, že ten způsob kýžený výsledek dodá. No a tohle ten způsob prostě nebyl no :) ...

Prostě rada k ničemu.

Citovat příspěvek

Autor: BENNI

21:30:08 27.03.2012

OT: ;)

Citovat příspěvek

Autor: MB

21:28:29 27.03.2012

P.s. jinac s vami souhlasim, tak se nezlobte za moji pripominku.

Citovat příspěvek

21:28:29 27.03.2012

P.s. jinac s vami souhlasim, tak se nezlobte za moji pripominku.

Citovat příspěvek

21:26:37 27.03.2012

Z meho pohledu to rejpave bylo, protoze jinak bych nereagoval. Veta se dala vyjadrit i bez urazkoveho slova boze, ktere jste pouzil. Vyznam slova rouhani naleznete na tom vasem guuuuglu :-)

Citovat příspěvek

20:58:07 27.03.2012

ale to vůbec nemělo bejt rejpavé ... zkrátka toto není první dotaz podobného rázu a radši naučím pana skybedy , jak si to má zjistit sám, nežli aby mu přímo pod nos někdo na zlatém podnose podstrčil papírek s názvem fontu... on se příště již nebude ptát (to za něj udělá zase někdo jinej a moje reakce bude opět stejná :)
zkrátka radši učit méně zkušené kolegy novým věcem, nežli jim všechno strčit pod nos...
a trošku OT ze života... známej něco hledal na netu, nějakou fotku nebo obrázek nějakého svatého... nemohl to najít, já na první pokus v Googlu mu našel několik obrázků, které chtěl... a co z toho plyne? že zadával špatný dotaz vyhledávači a je pro mne jednoduší a časově méně náročnější někoho něco naučit, nežli počítat s tím, že mne dotyčná osoba bude několikrát týdně "obtěžovat" s tím, že něco nemůže najít a "přeci to není možný, když je na internetu všechno..."
takže tak... domluvil jsem

howgh

Citovat příspěvek

20:52:50 27.03.2012

Benni, ty budes taky zajimavy vytvor. Dotycny psal jasne, ze si nechal zadat logo od reklamky = neni znaly v tomto oboru a ty do nej ihned sijes prvnim slovek ,,boze,,

P.s. Koncem tydne ma prset, tak at ti nenaprsi do nosu ;-)

Citovat příspěvek

Autor: pDp

16:23:47 27.03.2012

Nápodobně ... taky jsem to hned při první dotazu přes WhatTheFont prohnal, ale...

Holt se prostě musí najít někdo, kdo nám přesně řekne, jak na to :)

Citovat příspěvek

Autor: grigi

16:15:43 27.03.2012

Říkal jsem si, že budu taky tak chytrej a navíc za Skybedyho to zmiňovanou službou proženu a pak budu machrovat, ale...

Citovat příspěvek

16:02:55 27.03.2012

bože... kolikrát se to tady ještě v diskuzi musí objevit... zjištění neznámého fontu lze z obrázku přes službu zde: [url]http://www.myfonts.com/WhatTheFont/ [/url]

Citovat příspěvek

Autor: skybedy

23:30:21 26.03.2012

Fakt že jo, moc a moc děkuju.

Citovat příspěvek

Autor: JimSaint

12:13:05 26.03.2012

Dobrý den,

font, který hledáte se jmenuje Raphael.

Přeji příjemný den.

Citovat příspěvek

Jaký je to typ fontu?

Autor: skybedy

20:21:02 25.03.2012

Omlouvám se za trochu nestandardní dotaz, ale coby negrafika a nemajitele Corelu mě napadlo, že bych to mohl zkusit tady. Už dost dávno mi nějaká reklamka dělala logo k chatě, s největší pravděpodobností to bylo děláno v Corelu a potřeboval bych teď zjistit font, v jakém to bylo děláno. Logo je tady - [url]http://www.visalajka.cz/lg/logo_test.jpg[/url] a pokud by font někdo poznal, díky předem.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: