Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Makro na klonování stínu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Makro na klonování stínu

Autor: Jose3

12:58:04 24.10.2011

Ale ono nejde o výplň objektu, nýbrž o aplikování funkce Stín na importovabé bitmapy s ořezem. Klonování mi u nabídkových letáků dost vyhovuje. Když chce zákazník něco změnit, je to u naklonovaných objektů dílem okamžiku.

Citovat příspěvek

Autor: Flee

11:52:46 24.10.2011

Dobrý den, a co takhle použít kopii vlastností? Vytvořím si přechod u jednoho objektu. Označím zbylých 49 objektů a dám menu > Edit > Copy properties From... v dialogu zatrhnu Fill a OK. Aha. Spletl jsem si s přechodem. Co ale spolehlivě funguje, je zgrupovat zbylé objekty a pak už lze kopírovat Copy Drop Shadow...

Citovat příspěvek

15:30:46 19.10.2011

Tak to jde samozřejmě třeba u kružnice, ale já to potřebuji aplikovat na importované bitmapy s ořezem. Možná to jde na nich taky, ale zatím nevím jak.
Jose

Citovat příspěvek

Autor: cybi

15:23:41 19.10.2011

1 objekt ridici.. ostatni klony nebo podrazene.. . vzdyt to fuguje jiz snad od corelu 9.. na prvnim produktu pridam stin.. automaticky se prida i na vsechny ostatni

Citovat příspěvek

Makro na klonování stínu

10:28:28 19.10.2011

Dobrý den, měl bych prosbu, zda by nešlo vytvořit makro, kterým by se dal hromadně klonovat stín na více objektů. Jde mi o to, že když mám na stránce třeba 50 produktů a potřebuji jim dodat stín tak musím u každého z nich postupně klikat na klonovat/stín. Když vyberu objektů víc, ikona ka klonování je nefunkční. Myslíte, že by to šo řešit makrem?
Jose

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: