Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

plotrovanie

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: plotrovanie

Autor: JarWailg

15:31:15 21.05.2011

Vzpomínám si, že tahle funkce byla v jedné z pradávných verzí Corel Trace. Ale už je to tak dávno, že nevím v které. Krom ní tam byla ještě funkce "centerline" která vektorizovala perovku jako čáry s tloušťkou.
A rohlík stál tenkrát třicetník :-)

Citovat příspěvek

Autor: nat01

12:52:34 20.05.2011

mám pocit, že tá funkcia, kde sa prevedie bitmapa iba na "vodorovné" vektory sa volá strip.... stretol sa s tým už niekto? kto mi poradí?

Citovat příspěvek

15:02:26 16.05.2011

nemyslela som len vytvorenie objektov vektorovo ( rastrovanie), ale pripraviť obrázok na vyrezávanie tak, aby mi jednotlivé stupne farebných odtieňov napr. šedej odlíšilo hustotou vodorovných kriviek, ja si to potom vyplotrujem, a správnym vybratím fólii mi vznikne portrét....

Citovat příspěvek

Autor: paldo

13:43:10 16.05.2011

Corel má k dispozici SW CorelTrace, ale obávám se, že z něj nedostanete takový výsledek, který by bylo možné přímo vyřezat na plotteru.

Citovat příspěvek

plotrovanie

11:39:55 16.05.2011

Rada by som sa opýtať, či má Corel takú funkciu, aby mi dokázal zvektorizovať napr. fotku a to tak, aby som ju potom mohla vyrezať / vyplotrovať/, ale len vodorovnými hustými krivkami

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: