Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Corel nejde nainstalovat.

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

nestacim se divit

Autor: milan stopadesaty ♂

13:42:20 28.03.2014

Hledal jsem nekoho, kdo by me poradil, ale odsud radeji rychle utikam. Kam se ztratila slusnost?

Citovat příspěvek

Re: corel

Autor: petr vojíř

23:21:57 24.03.2012

dobrý den nemohl by jste mi poslat kod ke corelu x5 předem moc děkuji :)

Citovat příspěvek

Re: Corel nejde nainstalovat.

Autor: fundo

20:17:43 13.02.2012

mam tiez legal verziu x5 na win 7 a nezobrazi licenciu a nejde. skutocne to funguje s tym vyrtualom?

Citovat příspěvek

Autor: Bobsinkler

14:42:57 10.09.2011

...potrebuji take rady, mam legalne koupeny corel x5, windows 7, dam cd do pc a po 34% me pisne error 1316 a na konci instalace, ze mam stary soubor z corelu a ze nemuze nainstalovat.....projel js pc s c cleanerem, rucne mazal vse pod slovem corel a stale error 1316...poradite, diky )

Citovat příspěvek

Re: Lanne, ty dementnej trolle,

Autor: Lanne

22:09:10 21.08.2011

Půl roku ti trvalo, než jsi vypotil větu? Jaká pěkná písmenka a dokonce jdou postupně za sebou. :) :D
Vlastně ne. Ještě máš týden čas. Třeba se ti podaří je do té doby poskládat do nějaké další podoby. Zkus to. Máš na to. :D

Citovat příspěvek

Lanne, ty dementnej trolle,

Autor: Muad'Dib

22:02:59 21.08.2011

Lanne, ty dementnej trolle, s právním povědomím na úrovni houpacího koně, nejdříve si nastuduj Trestní zákoník, než vůbec kdekoliv začneš tlačit ty své dementní sračky, o které tě nikdo nežádal.

Citovat příspěvek

Autor: Studna99

22:43:24 01.06.2011

Stačí vytvořit na počítači nového uživatele a nainstalovat přes něj. Toď vše :)

Citovat příspěvek

RE: Corel nejde nainstalovat.

Autor: IvoL

10:50:55 01.03.2011

Kradlo se a krást se bude :-)

Jen máte pravdu, že není normální tvářit se, že je to tak v pořádku a špatní
jsou ti co se nepřidali.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

21:00:53 28.02.2011

I v dnešní době existuje řada slušných lidí. Škoda, že se ti neslušní tváří, jako že ti slušní jsou hlupáci. A je škoda, že tomu někdo i věří.

Asi by bylo vhodné tuhle debatu ukončit.

Citovat příspěvek

Autor: Michal Kander

20:26:09 28.02.2011

V dnešní době neexistuje slušný člověk..

Citovat příspěvek

Autor: cybi

15:05:06 28.02.2011

kazda trochu slusny clovek NEKRADE!!! A NECRACKUJE!!!

Citovat příspěvek

Autor: Sed

5:33:46 27.02.2011

Pro ostatní než pro Huhu:
1. Jak může vypadat firma, kterou vede takový lidský zmetek a neschopný trouba jako je Huhu, který hned nadává do hovad a ničemu nerozumí? Jak může vypadat české podnikatelské prostředí, kde jsou jemu podobní? Jinde už by si za tohle ani neškrt. Kdo schopný by šel do takové firmy dělat? Jen ti jemu podobní, co o nich píše. Vrána k vráně sedá.
2.Téměř každý začínal s nějakými cracky, a každý chytrý cracker si dá program, buď na virtuální disk, anebo na jiný další disk, a navíc také existuje program, který mu přejmenuje názvy a cesty, aby se na to nepřišlo, a také, protože ten další disk není tak zabezpečen, cituji jednoho crackera ze světového fóra.
3. Jak se v Čechách může utvořit komunita, neboli společenství příznivců něčeho, zde vektorové grafiky, když se tam objevují podobně zákeřní a neschopní Huhuové? To prostě nejde, a každý trochu slušný člověk se tomu vyhne, což já přímo od teď dělám, a definitivně zde končím. Čili hurá do světa, daleko od Huhuovců, Petrů V., a úrovně Šafaříka-Pštrosa, i když ten je alespoň nezákeřný a snaživý. Závěrem: Vůbec se nedivím, že 90% toho co produkují české grafiké firmy je brak, cituji rapera a vytvarníka Vladimira 518 a také mojí sousedku, známou českou výtvarnici animovaného filmu. Odpovědi nečekám, opravdu zde definitivně končím.

Citovat příspěvek

6:26:55 26.02.2011

1. Blbečku, zrovna minnulý týden jsem to udělal, a funguje to. Náhrál jsem jsem setup na D a ten si náhrál grafický (legální) program na C. Program mi předím schazoval legální Corel a Pho, bylo to po instalaci nových Win7. Teď to funguje. Běžně se to dělá s programy 3D nebo pluginy, které se nesnesou. Dělal jsem v AutoCADu, Maye, 3D Max, a Inventoru, proto vím co říkám.
2. To že na virtuálním disku bude oddělený operačný systém je samozřejmý, to jsem myslel od začátku. o tom se nemusí mluvit.
3. Máš smůlu, ale s takovým troubou bych nikdy nedělal. Uživím se sám.

Citovat příspěvek

Autor: Huhu

23:44:52 22.02.2011

Pro Sed:

Píšeš absolutní nesmysly, instalace na virtuální nebo jakýkoliv jiný disk ti nemůže být nic platná, pokud na tomto disku nebude oddělený operační systém. Za takovéhle kraviny (cituji jednu tvoji zhovadilost na entou: Na jiný disk, znamená, nainstalovat tam jenom "setup" a ten si už ten Corel uloží zpět na disk s operačním systémem), které tu píšeš bych tě vyhodil ze své firmy na hodinu - živím se tím a podobná hovada se mi do firmy bohužel hlásí soustavně (většinou vygumovaní gemblerští zmrdi).

Citovat příspěvek

20:18:25 22.02.2011

Proto jsi [ital](promiň, že ti tykám, ale ke zlodějům nemám úctu)[/ital] dostal nabídku programů, které jsou zadarmo (třeba http://inkscape.org/).

Citovat příspěvek

18:21:41 22.02.2011

Piště sem prosim vás věci k tématu..O autech si běžte povídat na jiné forum ;) ( sice máte pravdu ale auto požíváte pořád.. já si udělám pár samolepek a už ho potřebovat nebudu) :)

Citovat příspěvek

18:13:51 22.02.2011

dle vaseho logickeho ospravedlneni jsem si taky nemel kupovat auto.. jezdim jen asi kilometr do prace tam a spet v podstate.. to se mi nevyplatilo kupovat. kvuli par kilometrum . mohl jsem ukrast sousedovi radeji jeho (tu)

Citovat příspěvek

18:09:08 22.02.2011

no ja ti nevim.. corel x3 ted stoji v akci nejake 2 tisice.. LEGALNE A NA 3 POCITACE..

takze jse si ukradl ilustrator a zacal tvorit.. hmm taky to jde

Citovat příspěvek

15:37:22 22.02.2011

Hold se s corelem rozloučim.. a psal sem výše že pro mě nemá smysl kupovat corel kvůli pár samolepkám.. Stáhl jsem si Ilustratora tak jsem začal tvořit v něm.

Citovat příspěvek

22:58:48 21.02.2011

4. Tady zřejmě došlo k tomu, že Corel vyčenichal crack, s tím už pomůže jenom buď ten virtuál nebo, přeinstalovat, nebo zahodit, a nahrát si ten Inkscape. Zdar chlapci.

A CO TAKHLE ZAKOUPIT??!!!!! TUHLE LEGALNI !!! MOZNOST NENAVRHNETE??

nekdy zacinam mat pocit ze lidi si mysli : kradnout znamena byt in...

Citovat příspěvek

19:15:42 20.02.2011

Pro Huhu:
1. Kdyby to naistaloval na virtuální disk, tak je to na 99% bez problémů.
2. Na jiný disk, znamená, nainstalovat tam jenom "setup" a ten si už ten Corel uloží zpět na disk s operačním systémem. Zrovna jsem tak vyřešil jeden problém.
3. Ještě se předtím má vypnout nějaká služba ve Win, ale nevzpomínám si zrovna která.
4. Tady zřejmě došlo k tomu, že Corel vyčenichal crack, s tím už pomůže jenom buď ten virtuál nebo, přeinstalovat, nebo zahodit, a nahrát si ten Inkscape. Zdar chlapci.

Citovat příspěvek

Autor: orik

7:36:03 20.02.2011

Koukám, že nejsi sám, řeší se to na všemožných fórech, třeba tady http://192.210.65.84/forums/p/22975/104468.aspx - ovšem nikde to kloudně nevyřešili. Nějaký vliv mělo snad údajně to, že ve chvíli instalace musí být k dispozici připojení internetu (některé warez verze v návodu uvádí, před instalací odpojit od internetu).

Citovat příspěvek

Autor: M. prášek

19:53:36 19.02.2011

Máte nainstalován starý systém pro náípovědu ? winhelp32.exe ? Zdá se mi že zrovna tohle vám chybí http://support.microsoft.com/kb/917607/en-us

Citovat příspěvek

18:05:11 17.02.2011

(bez mezer)
http: //img594. imageshack. us/i/problemw. png/

Citovat příspěvek

18:01:58 17.02.2011

++http://img594.imageshack.us/i/problemw.png/++

Citovat příspěvek

18:00:17 17.02.2011

Mám windows XP SP3 , tamto ostatní jsem naistaloval a pořád to nejede.. :( tady přikládam foto
http://img594.imageshack.us/i/problemw.png/

Citovat příspěvek

Autor: HUHU

13:52:11 17.02.2011

V první řadě ignoruj rady typu nainstalovat na jiný disk (byť virtuální). Za druhé si stáhni ze serveru Corel poslední sestavení české verze programu (SP2 15.2.0.661), je tam volně ke stažení.

http://www.corel.com/akdlm/6763/downloads/trials/GraphicsSuiteX5/3in1/CorelDRAWGraphicsSuiteX5Installer_CZ.exe

Chybí tu podstatná informace a to pod jakou verzi Windows CDR instaluješ. Předpokládám, že se jedná o XP (na sedmičky by jsi asi těžko rval X3, alespoň doufám). Firewall ti instalaci neshodí ani omylem - opět další perla, naopak, pokud program budeš aktivovat nelegálně, nevypínej ho, ale program v něm zablokuj (i Protexis - PsiService.exe) - netýká se ovšem původního firewall, který je součástí Windows, ten je na dvě věci na nic a na h..... (ve Win XP ani nekontroluje odchozí události). Pro instalaci X5 musíš mít nainstalovaný .NET Framework verze 4, v případě WinXP musíš mít nainstalovaný i Windows Installer 4.5 a poslední servisní balík (SP3), bez této konfigurace se vůbec nenamáhej.

Citovat příspěvek

13:47:19 17.02.2011

Zkoušel jsem změnit ty fonty na 96 dpi.. a stále nic. Na jiný disk to nemůžu nainstalovat páč se k tomu ani nedostanu . Ale děkuji vám.

Citovat příspěvek

Autor: orik

9:09:01 17.02.2011

Máš pravděpodobně v systému nastaveny velké fonty (vlastnosti zobrazení - upřesnit - tam někde bude "Velká velikost 120 dpi".

S tím si neumí poradit spousta programů, i Photoshop s tím má velký problém.

Citovat příspěvek

7:30:46 17.02.2011

Ještě to zkuste nainstalovat na jiný disk. To by mohlo vyjít. Anebo to co pozřebujete nakreslit v Corelu, nakreslit v Inkscape, což je freeware vektor.

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: