Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Corel 12

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Corel 12

Autor: Drago

11:01:50 04.11.2011

Ahoj všetci.

Vie mi niekto poradiť? Už ma z toho asi porazí... :-(
Dokončil som v corel-12 obrázok a zadal to tlačiť.
V momente, ked som potvrdil tlač sa mi zmenila farba objektu.
Všetko je výrazne jasné... Problém je v tom, že ta farba nesedí.
A to nielen na tomto jednom objekte, ale aj aj na ostatných v zálohe.
šetko je teraz silne žiarivé...:-( Vie mi niekto poradiť, ako sa toho zbavím??

Vďaka

Citovat příspěvek

Autor: Nestačím se divit

5:51:09 03.04.2011

Tuto radu ignoruj, to ti může poradit jen dokonalý idiot (většinou přiblblý počítačový gambler), který nemá ani nejmenší ponětí o tom, jak systém Windows a jeho registry fungují. Co by jsi tím proboha chtěl získat. Kdy už konečně tahle hovada pochopí, že programy jako CorelDRAW (nejen) si při instalaci vytvářejí i jiné adresáře, než jen ten, ve kterém je samotný program (a ty změnou instalačního adresáře neovlivníš), další soubory ukládají i přímo do adresáře Windows (tedy zrovna tak jako ovladače - nebo věříš, že jsou jinde, to také nezměníš, a není ani důvod) a dále zapisují data do registrů Windows, a to vše je vždy provázáno. Znovu tedy opakuji, že instalací na jinou diskovou jednotku naprosto nic nezískáš. Netýká se to ovšem situace, kdy na jiném disku je instalován další samostatný izolovaná operační systém, který není zahnojen různými hloupými hrami, které většinou způsobí mnohem víc problémů, než údajný "nekorektní" ovladač. U něj to koneckonců zjistíš velice rychle jeho přeinstalací - pokud na stránce výrobce grafické karty není k dispozici nový, stáhni si nejnovější verzi přímo z webu výrobce grafického čipu (většinou ATi, nVidia, Intel). Znalejším se omlouvám za značné "zjednodušení", ale vygumovaní blbečci s podobnými radami mě permanentně serou...

Citovat příspěvek

Autor: Sed

6:02:22 14.02.2011

Dostal jsem ještě tuto radu: Corel a ovladač, který ho schazuje, nainstalovat každý na jiný disk.

Citovat příspěvek

Autor: Sed

15:35:17 07.02.2011

Mně to udělal tablet u CorelDrw a Pho. Asi je tam něco grafického (ovladač) s čím se nemá rád. (ten Corel)

Citovat příspěvek

Corel 12

Autor: capik

17:02:47 18.01.2011

Po naistalování pod XP se Corel Draw 12 otevře a po chvíli okamžitě vypne. Nainstaloval jsem to noťasu a žádný problém vše funguje. Nevíte kde je zádrhel? :S

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: