Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Coreldraw X5 nelze spustit...

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Coreldraw X5 nelze spustit...

Autor: Myrek ♂

11:12:18 08.12.2014

cybi napsal/a

kup si LEGALNU nekradnutu verziu.. tam sa tento problem nevyskytuje

To bohužel není pravda. Mám legální verzi a stejný problém.

Citovat příspěvek

Autor: r.janos

22:23:11 01.05.2011

No vidim, ze pan je grafoman, ale teraz je uz pokrocila doba a mne sa
nechce toto cele citat. Zareagujem len na prve vety. Presiel som si cele
vlakno a povodna otazka dostala adekvatnu spravnu odpoved. Tvoje
prispevky okrem nic nehovoriacich naznakov nemaju ziadny relevantny
obsah. Nadavat na Corel mozes ist na pieskovisko, tu to nikoho
nezaujima. Tu ludia obvykle hladaju riesenia. Ak si tento problem
vyriesil, tak sem to riesenie napis. Ja som zatial ziadny vaznejsi
problem s Corelom od verzie 13 pod WIN7 64 nezaznamenal, ale to
neznamena, ze ma to nezaujima. Rad sa dozviem nieco nove.

On 1. 5. 2011 9:39, digiorgio wrote:
>
> No chlape, ale ty aspon reagujes k veci k comu pisem (bez ironie), ale suhlasit s tebou zase nemusim :). Ja som to vyriesil po svojom a je mi jedno co si myslis o mojej kompetentnosti...ked ti to ja neviem mesiac ide a zrazu sa po dalsom spusteni neda na nic kliknut, nepomoze ani reinstall ani spustenie v kompatibilite a treba ti nieco narychlo doupravit, nemas moc casu flakat sa po forach /ci technicka podpora funguje aj vecer, naozaj netusim, mozno hej/...a vtedy na forach podobny problem ani nebol, aspon co som narychlo hladal...nastastie som to mal ulozene aj v 11 (ako kazdu finalnu verziu) nainstaloval som 11, ktora sice tiez nesla koser vo win7 ale dalo sa, a doupravil. Ked som zistil, ze som nebol sam co sa mu to s X4 stalo na win7, nainstaloval som stare WinXP a dalej neriesil...
> Ale vdaka, ze si mi objasnil jednu z vynimocnych vlastnosti CorelDRAW oproti zvysku programov a to tu, ze by som ho mal nejak extra konfigurovat...pretoze so ziadnym inym programom som ziaden taky problem nemal...(ak neratam linux co mam doma, ale tam je to vsetko zadarmo)
> no je mi luto, ze som urazil niekoho city ku CorelDRAW, ale na radu, ze si ma chlapec kupit legalnu verziu (t.j. dat za nu peniaze aby sa s nou IBA pohral) som povedal len svoj nazor, ze by som za to peniaze nevyhodil a upozornil na to (sice hrubo), ze kupa legalnej verzie nezarucuje, ze vsetko bude hned ok...takze to je tak trochu v kontexte toho co tu bolo si myslim...
> full off-topic to zacina ale podla mna az otazkou na to preco som si to instaloval (podla mna zbytocnou, kedze odpoved tam uz bola, podla teba nie, sak to je tvoj nazor, ti ho neberem, nee :))...na co som reagoval, ze do dalsieho flame nejdem (co som ocividne nedodrzal hehe :)) Takze nemozem s tebou suhlasit, ze su obe moje prispevky mierne off-topic, mierne je len prvy, ten druhy (a teraz uz aj tento) je uplne, ale tie tu uz nie su len na moj podnet :)
> ale pravdu poviem, mohol si rovno na zaciatku povedat, aj sam od seba celou vetou: "je to off-topic, ->lebo to neriesi povodny problem<- (naznacil si len tuto myslienku, co je pravda, na to som ani nereagoval, a mimochodom ta tvoja ironia bola good a myslim v takom kontexne ako sa ma pouzivat, na rozdiel od milana, ale zase len moj nazor :)) a ponuknute riesenie problemu bolo genialne v sulade s pravnym zakonom v ramci licencie legalneho pouzivania komercneho softwaru a preto nemam pravo si o nom mysliet nieco ine, nakolko je jasne, ze vsetci sa ucia len na legalnych verziach, teda riesenim je jedine legalna licencia" - co by bol tvoj nazor v kontexte toho ako som zacal a musim povedat spravny nazor, pretoze tazko ist proti zakonu :))
> (ako kludne to mozes ohlasit ako off-topic ked si to precitas, nech to zmazu, hoc aj s prvym prispevkom, pretoze to uz off-topic a flame naozaj je aj podla mna...)

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: digiorgio

9:39:49 01.05.2011

No chlape, ale ty aspon reagujes k veci k comu pisem (bez ironie), ale suhlasit s tebou zase nemusim :). Ja som to vyriesil po svojom a je mi jedno co si myslis o mojej kompetentnosti...ked ti to ja neviem mesiac ide a zrazu sa po dalsom spusteni neda na nic kliknut, nepomoze ani reinstall ani spustenie v kompatibilite a treba ti nieco narychlo doupravit, nemas moc casu flakat sa po forach /ci technicka podpora funguje aj vecer, naozaj netusim, mozno hej/...a vtedy na forach podobny problem ani nebol, aspon co som narychlo hladal...nastastie som to mal ulozene aj v 11 (ako kazdu finalnu verziu) nainstaloval som 11, ktora sice tiez nesla koser vo win7 ale dalo sa, a doupravil. Ked som zistil, ze som nebol sam co sa mu to s X4 stalo na win7, nainstaloval som stare WinXP a dalej neriesil...
Ale vdaka, ze si mi objasnil jednu z vynimocnych vlastnosti CorelDRAW oproti zvysku programov a to tu, ze by som ho mal nejak extra konfigurovat...pretoze so ziadnym inym programom som ziaden taky problem nemal...(ak neratam linux co mam doma, ale tam je to vsetko zadarmo)
no je mi luto, ze som urazil niekoho city ku CorelDRAW, ale na radu, ze si ma chlapec kupit legalnu verziu (t.j. dat za nu peniaze aby sa s nou IBA pohral) som povedal len svoj nazor, ze by som za to peniaze nevyhodil a upozornil na to (sice hrubo), ze kupa legalnej verzie nezarucuje, ze vsetko bude hned ok...takze to je tak trochu v kontexte toho co tu bolo si myslim...
full off-topic to zacina ale podla mna az otazkou na to preco som si to instaloval (podla mna zbytocnou, kedze odpoved tam uz bola, podla teba nie, sak to je tvoj nazor, ti ho neberem, nee :))...na co som reagoval, ze do dalsieho flame nejdem (co som ocividne nedodrzal hehe :)) Takze nemozem s tebou suhlasit, ze su obe moje prispevky mierne off-topic, mierne je len prvy, ten druhy (a teraz uz aj tento) je uplne, ale tie tu uz nie su len na moj podnet :)
ale pravdu poviem, mohol si rovno na zaciatku povedat, aj sam od seba celou vetou: "je to off-topic, ->lebo to neriesi povodny problem<- (naznacil si len tuto myslienku, co je pravda, na to som ani nereagoval, a mimochodom ta tvoja ironia bola good a myslim v takom kontexne ako sa ma pouzivat, na rozdiel od milana, ale zase len moj nazor :)) a ponuknute riesenie problemu bolo genialne v sulade s pravnym zakonom v ramci licencie legalneho pouzivania komercneho softwaru a preto nemam pravo si o nom mysliet nieco ine, nakolko je jasne, ze vsetci sa ucia len na legalnych verziach, teda riesenim je jedine legalna licencia" - co by bol tvoj nazor v kontexte toho ako som zacal a musim povedat spravny nazor, pretoze tazko ist proti zakonu :))
(ako kludne to mozes ohlasit ako off-topic ked si to precitas, nech to zmazu, hoc aj s prvym prispevkom, pretoze to uz off-topic a flame naozaj je aj podla mna...)

Citovat příspěvek

18:46:02 30.04.2011

On 29.04.2011 20:57, digiorgio wrote:
> Chabi pokus o ironicku otazku

No to teda bol velmi dobry pokus. :-) Zatial co oba tvoje prispevky su
mierne off topic. Ak nedokazes nakonfigurovat system s Corel aplikaciami
(co je podla mojho nazoru jednoducha zalezitost a v pripade problemov
riesitelna cez technicku podporu, fora, vyhladavace...) je to len pre
tvoju nekompetentnost.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

20:57:17 29.04.2011

Chabi pokus o ironicku otazku (na ironicke otazky sa sice vacsinou odpoved vie/predpoklada, ale nie v takej forme ako tu :)...Asi, ze ho pouzivam v praci (ten Corel)? Asi nevies poriadne citat, ked si si to nevsimol, pretoze to tam mam napisane (hlavne, ze si to cele citoval (tu) :))...
A do buducnosti, aj keby tam ta odpoved nebola, nepretvaruj sa a neklad zbytocne otazky, na ktore ta v skutocnoost odpoved vobec nezaujima...tymto koncim MOJE (som to zvyraznil, dufam, ze to niekto zase neprehliadne) dalsie flame...

Citovat příspěvek

Autor: milanddd

7:46:47 29.04.2011

Tak to by mě zajímalo proč jsi si ho vlastně instaloval?

Vloženo uživatelem: Neregistrovaný uživatel: digiorgio (---.antik.sk)
Datum: 27. 04. 2011 17:01

Ano kup si legalnu verziu...dobra rada nad zlato, ale tato isto nie...ja jednu legalnu verziu cirou nahodou mam v praci (X4, pred tym 11 a pred tym 9), a su s nim stale dake problemy (okrem toho, ze napr X4 nejde pod win7)...v zivote by som si CorelDRAW sam za vlastne nekupil...je to druhy virus v kompe hned po windose...

Citovat příspěvek

17:40:19 27.04.2011

Ano. Nazor hodny odbornika. :-)

On 27.04.2011 17:01, digiorgio wrote:
>
> Ano kup si legalnu verziu...dobra rada nad zlato, ale tato isto nie...ja jednu legalnu verziu cirou nahodou mam v praci (X4, pred tym 11 a pred tym 9), a su s nim stale dake problemy (okrem toho, ze napr X4 nejde pod win7)...v zivote by som si CorelDRAW sam za vlastne nekupil...je to druhy virus v kompe hned po windose... (td)

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

17:01:38 27.04.2011

Ano kup si legalnu verziu...dobra rada nad zlato, ale tato isto nie...ja jednu legalnu verziu cirou nahodou mam v praci (X4, pred tym 11 a pred tym 9), a su s nim stale dake problemy (okrem toho, ze napr X4 nejde pod win7)...v zivote by som si CorelDRAW sam za vlastne nekupil...je to druhy virus v kompe hned po windose... (td)

Citovat příspěvek

Autor: cybi

19:46:53 01.01.2011

kup si LEGALNU nekradnutu verziu.. tam sa tento problem nevyskytuje

Citovat příspěvek

Autor: Pavel Česká T.

20:12:30 30.12.2010

tak ikdyž jsem nalezl DR15 na nějakém čínském serveru (a děkuji GOOGLU za překlad), tak i přesto se mě X5 nepodařila i přes update SP2 spustit...

Citovat příspěvek

Coreldraw X5 nelze spustit...

Autor: Pavel Česká T.

18:46:01 30.12.2010

ahoj, poradíte mě ?

Mam x5 pro mé potěšení, po nastartování se ale nerozběhne, nelze vypnout, odinstalovat :(, nic.
Myslel jsem, že problém vyřeším jako u X4, kdy se potýkalo s problémem se souborem DR14. Jen u
x5 je DR15.dta a ten jsem nikde nenalezl... Mohu poprosit o radu???

Děkuji ;)

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: