Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

kopírování propojených odstavců X4

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: kopírování propojených odstavců X4

Autor: Majkaj

14:55:28 02.08.2011

Pročítám tady diskuze a tohle mě zaujalo. Nevím, jestli moje řešení je vhodné zrovna pro tento případ, ale zjistila jsem, že když označím všechny propojené textové rámečky, zkopíruju a nechám kopii označenou, pak je jde znova stejně propojit přes Text - rámeček odstavcového textu - propojit.
Jak tohle jednoduše vyřešit, když jsou rámečky rozstrkané na více stránkách, to fakt netuším, ale hodilo by se mi to.

Citovat příspěvek

kopírování propojených odstavců X4

Autor: mé jméno je Bob

19:11:00 22.11.2010

Ahoj, dneska jsem narazil na zádrhel, který mi zřejmě znepříjemní pár dní příštích, jestli ho někdo nerozlouskne teda. Jde o to, že nelze celej propojenej systém odstavců zkopírovat/zduplikovat tak, aby kopie odstavců byly propojený jako origo. ona totiž neni propojená vůbec : / koná se jenom kopie samostatných odstavců.. propojovávat to znova 50x za sebou je hrozná demence, odstavce jsou kolonky na jeden dva řádky, je jich kotel a přepisovat jednu po druhý je zase zbytečná lopota. Chtěl jsem tam jednoduše nalejvat text, jenže ouha.. grupace ani kombinace neřeší nic a tak připadá mi divný, že by to nešlo udělat. Neni na to nějakej fígl? Nebo se prostě tyhle vlastnosti kopírovat nedaji a basta corel?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: