Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

CD12 do PDF

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CD12 do PDF

Autor: hullahop

19:29:36 09.03.2006

Vyzkoušela jsem si to a opravdu s tím problém není. Ale na druhou stranu se mi stává při exportu do wordu nebo jiných programů, že jsou písmenka každé jiné, háčky tam, kde být nemají, ale po překonvertování do stejného typu písma v daném programu se vše umístí na správnou pozici. Ovšem musí se počítat s tím, že tam takové písmo k dispozici je. Naopak když sázím písmenka v Corelu, tak už na pracovní ploše jsou občas všelijaká. Ale při exportu do PDF je vše téměř dokonalé. Ony si tyto formáty s námi občas dělají, co chtějí. :) A zkoušel jsi to vytisknout? Jak to vypadá?

Citovat příspěvek

Autor: Miyk

10:21:37 09.03.2006

Byl to font Ariel Narow CE.

Citovat příspěvek

Autor: hullahop

20:23:13 08.03.2006

S tímhle jsem problém zatím neměla. Akorát by mě zajímalo, jestli je to stejné u všech fontů nebo jen u toho jednoho, který používáte.? Myslím, že by problém mohl být tady.

Citovat příspěvek

CD12 do PDF

Autor: Miyk

14:05:49 08.03.2006

Exportuju z CorelDraw12 přímo do PDF. (funkce: Publikovat do souboru PDF). Poté v souboru PDF jakoby vidím některá písmena tlustší (zajímavé, že je to vždy malé l). Při tisku toho PDF to není vidět. Nevíte, zda se to dá nějak odstranit - a čím to je? Díky.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: