Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

CORELDRAW + AUTOCAD | Vyplnění plochy + vyhlazení

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CORELDRAW + AUTOCAD | Vyplnění plochy + vyhlazení

Autor: Tomáš

21:14:38 02.11.2005

Corel Draw a AutoCAD jsou oba na jiné lodi používají jinou vnitřní architekturu zatím co Corel ukládá soubory do něčeho co se podobá wmf Windows metafail tak Cad je starší jazyk ještě z roku tuším snad 1968 a má jiné rozlišení a vnitřní rastry to vše se pak přelévá přes filtry pro ukládání a výsledek jste popsal.
K věci nemá to spolu chodit moc dobře jsou to produkty pro jinou činnost je to tak naschvál. Určitě to ale půjde přes bitmapy to ale je jiná kapitola.

Citovat příspěvek

CORELDRAW + AUTOCAD | Vyplnění plochy + vyhlazení

Autor: cz.tomik

13:29:47 30.10.2005

Ahoj,
jsem zacatecnik v corelu. Chtel jsem si v corelu nakreslit nejake plakaty s oblými, ale jako bez sance. Tak jsem si zko sel vytvori nejaky layout v autocadu. Vse se v poradku naimportovalo, ale mam problem s vyplenim ploch. :S

Mám třeba tvar obdélníku s takovým zobáčkem vypadá to jak záložka , navic se zakulacenými rohy a zaboha to nemůžu vyplnit nějakou barvou. Můžete mi pomoci ? :S

Ještě jsem se chtěl zeptat, jde vyhladit nějaká křivka, co jsem si převedl z acadu v corelu je to takove zubate z plošek?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: