Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Samsung CLP-300

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Samsung CLP-300

Autor: lumirsko

18:17:49 25.10.2010

Dobrý den,
prosím o radu a další postup. S tiskárnou Samsung CLP 300 jsem byl dosud spokojeny, až po vyčerpání asi 50 % černého toneru začala tiskárna při tisku dokumentů tisknout černý tisk slabě asi tak na 25 % původní kvality. Tiskárnu mám 3 roky.
Při sytosti (B – MsWord) je tisk lepší ale stále jen 50 % než když tiskárna byla OK. Ostatní barvy jsou při tisku dokumentů výborné. Co může způsobovat tuto chybu a co dále s tiskárnou provést. Tiskárnu používám asi 3 roky. Děkuji všem za rady a návody nápravy. Lumirsko, F-M

Citovat příspěvek

Autor: víťa

14:54:10 11.01.2010

S tiskem jsem maximálně spokojený, ale ...
Po vytištění asi 21 000 stránek černobíle a několika tisíc stránek barevně se tiskárna zastavila a vyžaduje výměnu fotoválce. To by mi nevadilo, kdyby fotoválec nebyl stejně drahý, nebo ještě o něco dražší než nová tiskárna. Nikdo to nerepasuje, alespoň o nikom nevím a tak je výhodnější koupit novou tiskárnu, pokud možno jiného typu než CLP 300.
Vojta

Citovat příspěvek

Autor: samsa

23:14:25 26.04.2008

Tiskárnu sem si koupila a jsem překvapena tiskem. Používám ještě pixmu 6700 a měla jsem barevnou laserovku od minolty. Kvality tisku bych se tedy nebála - jen jsem zvědavá na ty tonery.
Z toho mám trochu strach. Záleží jak kdo tiskne ... já docela dost.

Citovat příspěvek

Autor: cyberman

8:15:33 24.10.2007

mizerna kvalita.. prilis vysoke naklady..

Citovat příspěvek

Samsung CLP-300

Autor: Petr S.

23:57:07 23.10.2007

Cena méně než 4000 Kč bez dph je poměrně lákavá, nicméně to ve mě budí poněkud nedůvěru ke kvalitě barevného tisku (+tiskovým nákladům). Nějaké zkušenosti ?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: