Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

tiskárna HP4280

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: tiskárna HP4280

Autor: Polo

15:24:19 05.10.2009

ahoj, mám ji taky, už asi rok, dvakrát jsem doplňoval a šlape docela dobře. je fakt, že ukazuje pořád žádný inkoust, ale na to se dá s ohledem na úsporu zvyknout. když si koupíš nový cartridge od hp, určitě bude zase ukazovat dobře, refille kity hp myslím nevyrábí a nedoporučuje je používat, ztratíš tím totiž záruku. s ohledem na cenu tiskárny bych to ani neřešil

Citovat příspěvek

tiskárna HP4280

Autor: sokr

14:23:54 06.09.2009

Nevím,jestli jsem na správné adrese, kde by mi mohl někdo poradit: Koupil jsem si multitiskárnu HP 4280. V příručce je někde psáno, že ve startovacích cardrigích je asi 60procent náplně. Budiž. Dokoupil jsem si refille ink sadu pro doplňování inkoustu. Po pár týdnech barevná náplň došla. Doplnil jsem barevný inkoust řádně a přesně podle návodu. Tiskárna tuto akci „NEPŘIJALA“!!!
Oznamuje, že barevná náplň došla. V různých instrukcích a nápovědě na stránce HP jsem se dověděl, že tato závada mimo jiné je v tom, že „ ..byla použita originální kazeta podruhé, doplněná“. To si mám kupovat dále pouze nové HP cardrige ?? Proč tedy není tato okolnost sdělena už v základních parametrech tiskárny ?? . K čemu pak se dodávají ink refilly? (mimochodem dobrá věcička).
Pokud vím, existuje pomoc po doplnění kazety trikem, kdy opět hladina inkoustu je indikována jako plná a ubývání funguje správně. (u HP 4280 toto není možné)!! A to i u firmy HP. Mám starou HP7400 a tiskárna ještě slouží.
Je, prosím, nějaký odkaz jak situaci řešit, bohužel produkt už nemohu vrátit, mám ho asi 7 neděl. Děkuji za případnou odpověď. SOKR.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: