Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Canon Pixma MP180

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Podavač papíru Canon MP180

Autor: kralovna.zbojniku ♀

14:48:38 14.04.2015

Dobrý den, mám problém s podavačem papíru u tiskárny Canon Pixma MP180.
Podavačem projíždí několik papíru najednou , které se rozestoupí a tak některé uvíznout v tiskárně.
Tiskárna se tím pádem zasekává a nedokončí tisk.
Prosím o radu zda se to dá opravit a případně jak.
Děkuji B.

Citovat příspěvek

Re: Canon Pixma MP180

Autor: karadek

19:12:30 13.02.2012

da sa nainštalovat canon mp 180 na W7?

Citovat příspěvek

Autor: Tobola

14:39:15 02.01.2012

Dobry den, chtel bych se zeptat kde se da stahnout manual na tiskarnu canon pixma mp 180.

Citovat příspěvek

Autor: Raven007

16:41:20 05.01.2011

Zeby na internetu?? Treba na strankach Canon? :-)

S pozdravem Raven

Dne 5.1.2011 12:41, lkubluxp napsal(a):
>
> Dobry den chtela sem se zeptat ksde se da stahnout softawer na tiskarnu canon pixma mp 180.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: lkubluxp

12:41:50 05.01.2011

Dobry den chtela sem se zeptat ksde se da stahnout softawer na tiskarnu canon pixma mp 180.

Citovat příspěvek

Autor: N0Lam3R

20:18:40 30.11.2010

[url]http://2i.cz/c2a34963b0[/url] a omlouvám se za SPAM

Citovat příspěvek

20:16:55 30.11.2010

Dobrý den pánové, čtu tohle diskusi a zjistil jsem, že se mi velice hodí. Mám totiž u své MP180ky stejný problém. Hlásí zaseknutý papír, ovšem je prázdná. Nikde nic... Proto vkládám fotografii a byl bych moc rád, kdyby mi mohl někdo říci, kde najdu ty čidla na papír? Viděl jsem různé systémy pružinek, ovšem vše je ve své zarážce a nic není vypadlé. Problém je, že mi vytekla jedna barva (poprvé jsem koupil neorigo, jelikož jsem o víkendu musel tisknout, a jiné jsem nesehnal) takže prostor kde jsou barvy při vypnutém PC je opravdu zaneřáděn, stejně tak i blízké okolí. Vyčistil jsem ale různé kontakty, kolejničky, bez výsledku... Můj tip je, že se tam někde skrývá špinavé optické čidlo. Rád bych ho vyčistil, jen potřebuji vědět, kde ho hledat. Děkuji za odpověď [url] http://2i.cz/c2a34963b0 [/url]

Citovat příspěvek

20:16:14 30.11.2010

Dobrý den pánové, čtu tohle diskusi a zjistil jsem, že se mi velice hodí. Mám totiž u své MP180ky stejný problém. Hlásí zaseknutý papír, ovšem je prázdná. Nikde nic... Proto vkládám fotografii a byl bych moc rád, kdyby mi mohl někdo říci, kde najdu ty čidla na papír? Viděl jsem různé systémy pružinek, ovšem vše je ve své zarážce a nic není vypadlé. Problém je, že mi vytekla jedna barva (poprvé jsem koupil neorigo, jelikož jsem o víkendu musel tisknout, a jiné jsem nesehnal) takže prostor kde jsou barvy při vypnutém PC je opravdu zaneřáděn, stejně tak i blízké okolí. Vyčistil jsem ale různé kontakty, kolejničky, bez výsledku... Můj tip je, že se tam někde skrývá špinavé optické čidlo. Rád bych ho vyčistil, jen potřebuji vědět, kde ho hledat. Děkuji za odpověď http://2i.cz/c2a34963b0

Citovat příspěvek

20:15:23 30.11.2010

Dobrý den pánové, čtu tohle diskusi a zjistil jsem, že se mi velice hodí. Mám totiž u své MP180ky stejný problém. Hlásí zaseknutý papír, ovšem je prázdná. Nikde nic... Proto vkládám fotografii a byl bych moc rád, kdyby mi mohl někdo říci, kde najdu ty čidla na papír? Viděl jsem různé systémy pružinek, ovšem vše je ve své zarážce a nic není vypadlé. Problém je, že mi vytekla jedna barva (poprvé jsem koupil neorigo, jelikož jsem o víkendu musel tisknout, a jiné jsem nesehnal) takže prostor kde jsou barvy při vypnutém PC je opravdu zaneřáděn, stejně tak i blízké okolí. Vyčistil jsem ale různé kontakty, kolejničky, bez výsledku... Můj tip je, že se tam někde skrývá špinavé optické čidlo. Rád bych ho vyčistil, jen potřebuji vědět, kde ho hledat. Děkuji za odpověď http://2i.cz/c2a34963b0

Citovat příspěvek

Re: RE: Canon Pixma MP180

Autor: Bambuch

20:29:14 16.10.2009

U tiskáren jsou mechanicko-optická čidla na papír, je to z toho důvodu aby tiskárna poznala přitomnost i průhledných fólií. Jedná se o jemné páčky, napružené pomocí slaboučké pružinky do dráhy papíru a druhý konec páčky ovládá optickou závoru. Je to opravdu jemné a není problém aby se to z jakéhokoliv důvodu zaseklo. Bohužel jsou tato čidla běžně nedostupná a tiskárna se musí částečně rozebrat. Měl jsem podobný problém, byla vyskočená pružinka z páčky. Závada vznikla zkrabatěním papíru v tiskárně.

Citovat příspěvek

RE: Canon Pixma MP180

Autor: IvoL

18:13:20 13.10.2009

Prostě je potřeba "odstranit papír" :-)

nebo to co tiskárna za papír považuje - optické čidlo může být zalepené
čímkoli, mechanické zaseknuté. Nic nezkazíte zrušením proudu na pár minut -
ne vypnout, ale vytáhnout )

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

RE: Canon Pixma MP180

Autor: rachot

16:56:45 13.10.2009

Jestli jste zkusil vše, tak to Vám asi už nic nového neporadím.. :D

Jestli tam nikde není žádný papír, pak zkontrolujte čidla v dráze papíru, jestli
některé není zaseklé... Jestliže není zaseklé, bude asi vadné.. pak by pomohla jedině
výměna.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Petr Hartman

16:16:10 13.10.2009

Dobry den mam problem neustale mi tiskarna hlasi odstrante zachyceny papir a zadny tam neni zachycen jac mohu odstranit tuto zavadu?Us jsem skusil vse vcetne cisteni.Dekuji za radu

Citovat příspěvek

Autor: jin.

22:12:57 16.07.2009

novej kábl, měl jsem stejnej problem,a po koupi byl roblém pryč

Citovat příspěvek

Autor: Danniell

16:18:24 16.04.2009

Ak je prilozeny navod a instalacne cdcko postupovat podla neho, ak nie, ist na oficialnu stranku canonu, stiahnut si driver a ostatne programy a je to, zapajat tlaciaren k pc az ked na to vyzve instalacia.

Citovat příspěvek

Autor: Hebelka Jakub

13:59:18 15.04.2009

Dobrý den,dostal jsem tiskárnu canon pixma MP180.Poraďte jak ji mám zapojit a nainstalovat,mám notebook a windows vista,díky.

Citovat příspěvek

Canon Pixma MP180

Autor: Pavel Blovsky

21:06:32 08.03.2009

Mám výše uvedenou tiskárnu, funkční - vše v pořádku
Ale po koupi nového počítače jsem zjistil, že instalační CD, které před 2 roky šlapalo normálně, je z neznámého důvodu zcela chcíplé.
Poraďte mi, kde najdu software, abych mohl tiskárnu napojit na nový PC - Windows XP.

Díky

Citovat příspěvek

Autor: Danniell

16:50:19 20.01.2009

Ahoj,

tak to je teda neprijemne....

Odinstaluj tlaciaren, odpoj ju od PC aj z elektriny, a vycisti registre a cely PC nejakym softikom na to urcenym a zacni instalaciu nanovo a pripoj tlaciaren az ked ta na to vyzve soft (!).

Ak to nepomoze, problem moze byt v dlzke a type USB kabla, mal som podobne ale nie az take problemy, na 3-ti krat som vymenil USB kabel za taky, ktory Windowsu aj tlaciarni vyhovoval.
Problem moze byt v dlzke, type, "hrubke" - cim kratsi - tym lepsie - kabel samozrejme :D :D :D

Citovat příspěvek

Canon Pixma MP180

Autor: mage1987

19:56:07 19.01.2009

Mám takový problém s touhle tiskárnou (Canon Pixma MP180): všechno při instalaci probíhá normálně, ovladač se nainstaluje, zaregistruje... problém nastává při připojení tiskárny k počítačí (standartně přes USB). Za prvé se v oznamovací oblasti objeví ikonka instalace nového hardware (stejně jako při připojení flash disku), první bublinka napíše, že hardware je naistalován a připraven k použití, ovšem pak vyskočí bublinka další, která ovšem napíše, že hardware nemohl být rozpoznán a instalace nemohla být dokončena... Ok pojďme dál: při pokusu tisku např. z MS Word je tiskárna v systému nalezena a dokument je odeslán do tiskové fronty, tam se mi ovšem zasekne a vyskočí bublinka, že se tisk nezdařil. Ok, říkám si podívám se, jestli nejsou špatně nastavené porty ve vlastnostech tiskárny. Tam jsem zjistil toto: v seznamu portů jsou vypsány pouze 3 typy portů a to 3 LPT (LPT 1-3), 4 sériové porty (COM 1-4) a port FILE. No a kde jsou USB porty, na než mám tiskárnu připojenou?

Neměl někdy někdo stejný problém a mohl se se mnou podělit s řešením???

Dík.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: