Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Superstroj Epson 4800

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Superstroj Epson 4800

Autor: anne

10:25:11 27.01.2008

to Vanel: :-)

Citovat příspěvek

Autor: Vanel

20:59:58 25.01.2008

Prosím Ťa keby si netrepal, za cenu 590 /ks kúpiš tak akurát cartridge rok po záruke alebo "originály" aj na tom ebay. A to sa s tými fotkami naozaj vyhráš, keď ráno odídeš , poobede prídeš a dokonca na stole máš hromadu výtlačkov. Prestaň už perliť, lebo to je do plaču aj smiechu zároveň

Citovat příspěvek

9:46:09 19.01.2008

Jenže já kupuju origoš cartridge z USa přes ebay. Teď jsem dostal zásilku 4 setů 8x110ml za cenu 590/ks. A kdo říká, že si s tím neumím vyhrát? Kalibrační HW+soft, vygenerování profilů, a už se jede.

Citovat příspěvek

Autor: Vanel

22:05:12 13.01.2008

hmmm ... z toho čo som si prečítal si myslím, že o nej akurát snívaš :) Už len tu blbosť, že origoš cartridge 110 ml za 500 :D Ono tie ceny sú +/- rovnaké v celej Európe a od 500 to ma oveľa ďalej :) A aby si na tom dosiahol ozaj kvalitu tak sa s tým treba dosť vyhrať.

Citovat příspěvek

Superstroj Epson 4800

22:51:15 26.12.2007

Podařilo se mi po delším výhání koupit tenhle tiskový stroj a fakt paráda!!! Robustní (výkonem, zatížením,...), věrné barvy i bez složitých kalibrací, černobílé fotky tiskne opravdu černobíle. Nápllně kupuju origoš přes ebay, 1x110ml vyjde asi na pětikilo. Ráno spustím tisk, odejdu, a když se odpoledne vrátím, tak pokud nedošel papír nebo barva, tak mám na stole hromadu výtisků. Navíc fotky A2 z 12Mpx jsou prostě nááádherné... Kdo na to máte (peníze i vééélké místo na stole), doporučuju nekupovat levné tiskárny s náplněmi 17ml inkoustu za 1000,-.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: