Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

omlete tema - levna barevna laserovka, jakou?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: omlete tema - levna barevna laserovka, jakou?

Autor: shrk

15:27:45 29.11.2008

Pouzivam HP color laserjet 2605 a obcas tisknu i barevne fotky: na laserovku velmi dobre. Nechte si na teto tiskarne, resp. novejsi (CP1210, CP1510), nekde vytisknout svou referencni fotku a porovnejte vystup s jinymi laserovkami. Existuje i HP color laser glossy photo paper pro lepsi tisk nez na bezny kancelarsky papir.

PS3 je sice na 2605 emulovan ale zatim jsem nezaznamenal zadne potize. To se tyka i spolehlivosti (zadny vypadek ani zavada), zasekavani papiru (nikdy) atd. Jen cas od casu sama zacne kalibraci, takze se musi par minut pockat na jeji dokonceni. Ale zrejme se to da nekde nastavit v ovladaci nebo obsluznem programu.

Citovat příspěvek

omlete tema - levna barevna laserovka, jakou?

Autor: pavel411

12:16:00 23.08.2008

Omlouvam se za omlete tema, rad bych poridil domu malou laserovku, vzhledem k cenam uvazuji o barevne. Proc laser - inkousty pri nepouzivani zasychaji a na tiskarnu se bude tisknout velmi prilezitostne. Z toho duvodu me ani PRILIS netrapi ekonomika tisku.
Kdyz uz bude doma barevna tiskacka tak bych mozna na ni vytiskl obcas nejakou fotku (kdyz potrebuji slusne fotky tak stejne pres fotolab, ja vim).
Koukal jsem na tiskacky, nektere me zaujaly, predevsim SAMSUNG, konkretne CLP-300 a CLP-350N - sotji za to u 350N podpora PostScript 3? Zajimava mi tez prisla Lexmark rada C530, Xerox 6110 nebo OKI rady 36xx nebo 56xx...
Muzete nekdo se zkusenostmi popsat praktickou stranku veci? Co se da od tech tiskaren cekat ohledne klasickeho tisku (asi zedny problem) a ohledne fototisku?
diky moc, Pavel

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: