Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Prosím poraďte inkoustovou multifunkční

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: RE: Prosim poradte inkoustovou multifunkcni

Autor: Biges

15:30:54 28.05.2008

Díky za doporučení. IvoL má pravdu, uvedení typu se vyplatí a ještě lepší je třeba poslat odkaz přímo na nabízený typ v nějakém internetovém obchodě. Navíc ne všechny tiskárny od jedné firmy musí být úžasné :)

Citovat příspěvek

RE: Prosim poradte inkoustovou multifunkcni

Autor: IvoL

9:54:29 28.05.2008

blackra16bit: Neberte si to osobně, ale opět rada typu my "máme BROTHER" není o moc lepší než
"barevná inkoustovka", NAPIŠTE TYP. Už samotný fakt, že právě vaše tiskárna byla snad vyrobena
Japonci mě nenechává spát a zajímal by mě model a Brother s "mají jeden z nejkvalitnějších
scannerů co znám" znamená, že jste buď sehnal typ, co se u nás neprodává, nebo bude problém ve
těch znalostech ....
Nicméně mimo mé "rejpání" fakt vždycky napište typ, ne jen várobce - pak má smysl se bavit o tom
co to dělá či nedělá.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: Prosím poraďte inkoustovou multifunkční

Autor: blackra16bit

1:50:06 28.05.2008

Jestli mohu doporučit, nezaměřujte se jen na tiskárny EPSON CANON, nebo HP zkuste se podivat i na méně známé tiskárny, jako je třeba BROTHER. Jsou velice kvalitní, od japonského výrobce a mají jeden z nejkvalitnějších scannerů co znám.Pokud se jedná o inkoustovou tiskárnu mohu pouze doporučit má oddělené inkousty CMYK a čtečku paměťových karet a v případě zájmu je i verze s faxem. Dále do ní existují alternativy od Firmy Armor, které fungují bez problému

Citovat příspěvek

Autor: 120

14:35:36 27.05.2008

Multifunkčí tiskáran je možná kompromis. Tedy umí všechno, ale kvalita bude průměrná, anebo vyšší cena. Třeba Canon Pixma iP4500 má rozlišení 9600x2400 dpi (pouze tiskárna). Stejné rozlišení má například multifunkční MP610. Mám doma starší model tiskárny Pixma s tímto rozlišením a jsem s tiskem spokojený. Cena malé fotky vychází zhruba na 5-8kč/ks při použití originálního materiálu.

Citovat příspěvek

Autor: lkm

9:19:53 27.05.2008

nejdéle jsem netiskl asi 6 týdnů, kdy jsem nebyl doma. Bez následků. Všechny dražší tiskárny Canon mají oddělené inkousty.

Citovat příspěvek

Autor: lkm

9:17:21 27.05.2008

koupil jsem si napřed multifunkci Epson, nefungovala a nakonec mi vrátili peníze. Tím nechci hanět Epson, podobná nepříjemnost se vám může stát všude, je to asi spíše náhoda.

Koupil jsem si potom multifunkci Canon MP 810, ta už více než rok funguje dobře a jsem s ní spokojen. Provozní náklady najdete na stránce www.canon.cz, myslím že uvedené ceny celkem odpovídají skutečnosti. pošlou vám na požádání taky ukázku tisku z vašeho souboru a pořádají zdarma nějaká školení.

Používám ale jenom originální inkousty a papíry Canon, netisknu tolik fotografií aby to pro mě bylo až tak podstatné.

Citovat příspěvek

Prosím poraďte inkoustovou multifunkční

Autor: Biges

4:59:00 27.05.2008

Zdravím,

moje drahá polovička by ráda multifunkční inkoustovou tiskárnu s tím, aby tiskla dobře fotky a a by měla nízké náklady na provoz, zamlouvá se jí varianta šestiinkoustové tiskárny, například Epson Stylus Photo RX585, popřípadě možné i CANON PIXMA MP-610. Prosím doporučte něco. Mají tyto tiskárny oddělené inkousty a tiskové hlavy? Které inkoustové tiskárny mají nějnižší náklady na provoz? Případně takové, se kterými by se daly bez obav používat refill kity.

A ještě dotaz z mé strany: Existují některé tiskárny/inkousty, které vydrží velmi dlouho i bez používání? Tisknu totiž jen velmi málo, zatím mám proto ČB laserovou tiskárnu, ale jednou i její toner dojde (možná... :) )

Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: