Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

canon MP150 vs. epson DX3850

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

epson DX3850 software

Autor: snakoos

9:53:28 15.11.2011

Dobrý den, nevíte někdo kde bych mohl stahnout software na
epson stylus dx3850, děkuji

ps: pište na mail

Citovat příspěvek

RE: canon MP150 vs. epson DX3850

Autor: IvoL

2:36:01 15.10.2006

Obejít jde asi všechno, ale jinak je Vaše úvaha poněkud zcestná. DX řada Epsonů i kdyby
šla resetovat, tak používá inkousty, které se zatím "nevyplatí padělat". Takže tu taky
nenaplníte ( příp. naplníte něčím, co stejně nebude tisknout ).

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: canon MP150 vs. epson DX3850

Autor: Destr

21:32:43 14.10.2006

Taky řeším tento problém a od Canonu mě odrazuje to, že jsem na mnoha diskuzích na internetu četl problém, že patrony do MP150 nejdou vyresetovat a tudíž i naplňovat, chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějakým způsobem tuto důmyslnou ochranu od canonu obejít.

Citovat příspěvek

16:42:59 03.10.2006

jsem obecně pro Canon ( i když v tomto případě nevím, nevím )

ale rozhodně:
- používáme D88 (stejná hlava a ink) a dojde 2. barva došla po 1. asi po 150 stránkách (
tedy vzhledem k životnosti hlavy bych to zápětím nenazval )
- na Canonu jsem již hlavu vydrbal a nová stojí víc než celá tiskárna ( takže tiskárnu
jsem taky vyhodil )
- u Epsonu posledních pár let jsem nezaznamenal jedinou stížnost na kvalitu tisku, vždy
jen na spotřebu příp. podávání papíru
- 90% dnes dodávaných fotopapírů je vodovzdorných, takže polévání vodou nemá smysl řešit a
ruce se asi potí všem a proti tomu ĎURA.. ink. nechrání
- co je "klasický inkoust" těžko posoudit, takové to v kalamáři na stole? u tiskáren se
používají samé "neklasické" a to jak u Canonu tak u Epsonu

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Re: canon MP150 vs. epson DX3850

Autor: hayas

16:20:06 03.10.2006

rozhodne vezmi canonku, oddelene naplne jsou dobra vec, ale u EPSONU jsou krute predrazeny. Mam moznost srovnavat a ver mi, ze u EPSONU dojde jedna kazeta a ty ostatni dojdou v zapeti. Navic, pokud se ti neco vydrbne na hlave, tak to je na vyhozeni do kose...

MP170 je dobry stroj a za ty penize poctive postaveny. sice prvni kus byl od vyroby vadny, ale to resila zaruka a od te doby slape perfektne (narozdil od EPSONU), software taky ujde.

Jista vyhoda EPSONU muzou byt inkousty durabrite, ale ja fotky vetsinou nepolejvam, tak je mi to jedno a navic se mi fotky z klasickeho inkoustu libi vic, jsou jemnejsi, ale to je jasne

Citovat příspěvek

16:36:50 22.09.2006

U DX tiskáren stojících víc než týden jsme museli "čistit" před tiskem!

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

canon MP150 vs. epson DX3850

Autor: jirgen

12:57:10 22.09.2006

vybírám multifunkční zařízení pro domácí potřebu a dumám mezi canon MP150 (popř. MP160) a epson DX3850. U canonu jsem zaregistroval pozitivní zkušenosti dosavadních vlastníků, jenom nevím, jak je na tom s tiskovými náklady. U epsonu mě lákají oddělené zásobníky, ale objevily se názory, že hodně žere inkoust a myslím, že má nižší rozlišení scaneru. Tisknout budu sem tam nějakou fotku a text, větší objemy přenechám laserovce. Tak kdyby měl někdo jakoukoli zkušenost nebo radu, uvítám.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: