Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kde nechat naskenovat filmy

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kde nechat naskenovat filmy

Autor: test1

13:54:39 02.05.2011

úlet - pro pár kč si nechat koleno vrtat..no větší blbost jsem neviděl

Citovat příspěvek

Autor: Jiří

13:15:04 08.01.2010

Tohle jsem také řešil. Nakonec jsem ze zvětšováku sundal objektiv i s konusovýn nástavcem a diapozitivy fotil digi fotoaprátem. Je třeba nastavit co největší clonu pro hloubku ostrosti. Zatím 800 ks a ještě 200 mě čeká. Pak výřez, retuš prachu, poškození, ale jde to. Je to zdarma jen ta práce !!!

Citovat příspěvek

Autor: J.S.

12:50:06 06.01.2010

se skenery na kterých tyhle firmy pracují sám skenuji a ty ceny mi přijdou vcelku sympatické - 6Kč za tiff je dost spodní hranice za kterou to lze dělat, ale pokud zase neplatí žádné kancelářské prostory či provize zprostředkovacím službám tak to asi lze; 11,- pak je vcelku přiměřené

Citovat příspěvek

Autor: jiridlo

9:59:15 12.12.2009

Ten tiff za 11.- Kč bych teda chtěl vidět, to budou tak skeny na potisk kačera pro malý děti.

Citovat příspěvek

Kde nechat naskenovat filmy

Autor: Petr_67

3:06:39 05.12.2009

Potřebuji digitalizovat asi 6 negativních filmů, moc se neorientuji v nabídkách různých firem, našel jsem dvě a sice [url]http://www.digitalnivzpominky.cz/[/url]. která vypadá seriozně, ale ceny se mi zdají příliš vysoké (sken "standard" s ICE a uložením do Tiffu vyjde na 11 kč za 1 políčko a to už je fakt moc) :(, nebo
[url]http://www.darkroom.czwww.darkroom.cz/index.html[/url] kde se mi ceny zdají zase podezřele nízké, nemáte někdo nějaké reference? Případně jaká další studia byste mi doporučili? Nechci kupovat filmový skener, jde o jednorázovou akci, víc filmů nemám a ani mít nebudu, fotím digitálně. Díky.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: